Geanta laptop Trust Lisboa, pentru laptopuri cu diagonala pana in 15.6″,2 compartimente, material POM, RPET Polyester, RPET, volum 2.1 L, albastru
Genti laptop
Geanta laptop Trust Lisboa, pentru laptopuri cu diagonala pana in
Producator:
Trust
Disponibilitate:
6 în stoc
179,99 lei 233,99 lei
6 în stoc
| Protection features | Shock resistant, Waterproof |
|---|---|
| Made with recycled materials | Yes |
| Surface coloration | Monochromatic |
| Maximum screen size | 40.6 cm (16) |
| Number of compartments | 2 |
| Removable shoulder strap | Yes |
| Closure type | Zipper |
| Case type | Briefcase |
| Product main colour | Blue |
| Notebook compartment dimensions (W x D x H) | 26.5 x 265 x 384 mm |
| Volume | 21 L |
| Dimensiune geanta: | Intre 14 si 16 inch |
| Geanta de umar: | Da |
| Culoare | Albastru |
| Material | Alte materiale |
| Material reciclat: | Da |
| Shoulder strap | Yes |
| Depth | 305 mm |
| Quantity | 1 |
| Carrying handle(s) | Yes |
| Width | 60 mm |
| Brand compatibility | Universal |
| Height | 400 mm |
| Weight | 512 g |
| Producator | TRUST |
| Garantie | 24 |
Nu există recenzii încă.