Blu-ray player Smart Sony UBP-X800M2, Hi-Res, 4K HDR, Dolby Vision, Dolby Atmos, DTS:X, Bluetooth, LDAC, Wi-Fi, FLAC, Negru
DVD & Blu-Ray Playere
Blu-ray player Smart Sony UBP-X800M2, Hi-Res, 4K HDR, Dolby Vision,
Producator:
Sony
Disponibilitate:
Stoc epuizat
2.476,99 lei
Stoc epuizat
| Ethernet LAN | Yes |
|---|---|
| USB 2.0 ports quantity | 1 |
| Audio output channels | 7.1 channels |
| HDMI ports quantity | 2 |
| Auto standby | Yes |
| Digital audio optical out | 0 |
| Parental control | Yes |
| Video upscaling | Yes |
| Digital audio coaxial out | 1 |
| 4K | Da |
| Wi-Fi | Da |
| Progressive scan output | No |
| Deep colour support | Yes |
| Audio decoders | DTS, DTS:X, Dolby Atmos, Dolby TrueHD |
| Playback disc formats | DVD-Audio, DVD-Video |
| Playback disc types | BD-ROM, CD, CD-R, CD-RW, DVD+R, DVD+R DL, DVD+RW, DVD-R, DVD-R DL, DVD-RW |
| Disc types supported | BD-ROM, CD, CD-DA, CD-R, CD-RW, DVD+R, DVD+R DL, DVD+RW, DVD-R, DVD-R DL, DVD-RW |
| Device type | Blu-Ray player |
| HD type | 4K Ultra HD |
| BLUETOOTH | Yes |
| Wi-Fi standards | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Product colour | Black |
| Batteries included | Yes |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports | 1 |
| Remote control included | Yes |
| Width | 430 mm |
| Height | 50 mm |
| Weight | 3.8 kg |
| Auto power off | Yes |
| Power consumption (standby) | 0.4 W |
| Depth | 265 mm |
| Child lock | Yes |
| 3D | No |
| Audio formats supported | AAC, AC3, AIFF, ALAC, DFF, DSD, DSF, FLAC, HE-AAC, LPCM, M4A, MKA, MP3, Vorbis, WMA |
| Image formats supported | BMP, GIF, JPEG, JPG, MPO, PNG |
| Producator | SONY |
| Garantie | 24 |
Nu există recenzii încă.