Dell Universal Dock UD22, MAX RESOLUTION: 5K @ 60Hz with HBR3 systems supporting Display Stream Compression, VIDEO INTERFACES: 1 x HDMI 2.0, 2 x DP 1.2, 1 x USB-C 3.2 Gen2 with DisplayPort 1.4 Alt Mode, USB PORTS: USB-A: 4 x USB 3.2 Gen 2 (1 with PowerShare); USB-C: 1 x USB 3.2 Gen 2 with PowerShare; 1 x USB 3.2, Gen 2 with DisplayPort 1.4 Alt Mode, NETWORKING: Gigabit Ethernet, SECURITY SLOT TYPE: 1 x Kensington security-cable slot, 1 x Kensington nano lock slot, DOCKING INTERFACE: Type-C Connector, POWER: Power Adapter 130 Watt AC with up to 96 Watt power delivery to any USB-C Notebook, LED INDICATORS: Power Adapter LED, Dock Status Indicator, RJ45 LEDs, DIMENSIONS: 166mm x 76mm x 32mm, DOCK WEIGHT: 416 g, SYSTEMS MANAGEMENT: Wireless vPro supported by the notebook, tablet, or workstation, Kernel Direct Memory Access (DMA) protection, CABLE LENGTH: 0.8 m, WARRANTY: 3 years
Docking stations
Dell Universal Dock UD22
Producator:
Dell
Disponibilitate:
Stoc epuizat
2.357,99 lei
Stoc epuizat
| Storage relative humidity (H-H) | 5 – 90% |
|---|---|
| Windows operating systems supported | Windows 10, Windows 11 |
| Card reader integrated | No |
| DisplayPort version | 1.4 |
| Ethernet LAN | Yes |
| Ethernet LAN data rates | 10,100,1000 Mbit/s |
| HDMI ports quantity | 1 |
| USB Type-C DisplayPort Alternate Mode | Yes |
| PowerShare | Yes |
| Cable lock slot | Yes |
| HDMI version | 2.0 |
| Cable lock slot type | Kensington |
| Number of USB ports with PowerShare support | 2 |
| USB Power Delivery (USB PD) | Yes |
| Power Supply | 130 W |
| DisplayPorts quantity | 2 |
| USB Power Delivery revision | 3.0 |
| USB Power Delivery up to | 96 W |
| Input current | 2.5 A |
| VESA mounting | Yes |
| Maximum digital resolution | 5120 x 2880 pixels |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-C ports quantity | 4 |
| Other operating systems supported | ChromeOS |
| Connectivity technology | Docking |
| Host interface | USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-C |
| Maximum VESA mount | 100 x 100 mm |
| Output voltage | 19.5 V |
| HDMI | Da |
| DisplayPort | Nu |
| Jack 3.5mm | Nu |
| RJ-45 | Da |
| Culoare | Negru |
| Interfata | USB Type-C |
| Linux operating systems supported | Ubuntu 20.04 LTS |
| Output current | 6.67 A |
| Quick start guide | Yes |
| DC-in jack | Yes |
| Operating temperature (T-T) | 0 – 35 °C |
| Cables included | USB Type-C |
| Power source type | DC |
| Mac operating systems supported | MacOS |
| Storage temperature (T-T) | -20 – 60 °C |
| Operating relative humidity (H-H) | 10 – 80% |
| Harmonized System (HS) code | 84733020 |
| LED indicators | Yes |
| Microphone in | No |
| Height | 32 mm |
| Width | 76 mm |
| Weight | 416 g |
| Depth | 166 mm |
| Producator | DELL |
| Garantie | 36 |
Nu există recenzii încă.