HP 3ED77A CYAN INKJET CARTRIDGE 3-PACK, 29ML, pentru: DesignJet T210, T230, T250, T630, T650.
Cartuse cerneala
HP 3ED77A CYAN INKJET CARTRIDGE 3-PACK, 29ML, pentru: DesignJet T210,
Producator:
Hp
Disponibilitate:
Stoc epuizat
562,99 lei
Stoc epuizat
| Products per master (outer) case | 24 pc(s) |
|---|---|
| Master (outer) cases per pallet (sea) | 12 pc(s) |
| Print technology | Thermal inkjet |
| Ink type | Dye-based ink |
| Capacitate cartus | 21 – 50 ml |
| Culoare cartus | Cyan |
| Cartridge capacity | Standard Yield |
| Colour ink cartridges quantity | 3 |
| Colour ink type | Dye-based ink |
| Printing colours | Cyan |
| Supply type | Combo pack |
| Pallet dimensions (W x D x H) | 1219.2 x 1016 x 1117.1 mm (48 x 40 x 44) |
| Pallet weight (imperial) | 706.2 kg (1557 lbs) |
| Box contents | 3 ink cartridges |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 193905352869 |
| Cartridge-Color | color |
| Colour ink volume | 2.9 ml |
| Other EU Hazard statement(s) | EUH208: Contains sensitizing substance. May produce an allergic reaction |
| Operating relative humidity (H-H) | 10 – 90% |
| Harmonized System (HS) code | 84439990 |
| Height | 126 mm |
| Package type | Box |
| Package height | 126 mm |
| Brand compatibility | HP |
| Layers per pallet | 6 pc(s) |
| Storage temperature (T-T) | -40 – 60 °C |
| Weight | 170 g |
| Width | 119 mm |
| Package width | 119 mm |
| Quantity per pack | 3 pc(s) |
| Package weight | 380 g |
| Depth | 46.2 mm |
| Package depth | 46.2 mm |
| Products per pallet | 1728 pc(s) |
| Compatibility | HP DesignJet T210, T230, T250, T630, T650 Printer series |
| Country of origin | Singapore, Malaysia |
| UNSPSC-code | 441031052 |
| Pallet gross weight | 706.2 kg |
| Master (outer) case gross weight | 9.32 kg |
| Producator | HP |
| Garantie | 0 |
Nu există recenzii încă.