Cartus cerneala HP L0R16A, black, 343.5 ml, pentru echipamentele PageWide Enterprise Color MFP 586dn, PageWide Enterprise Color MFP 586f, Enterprise Color Flow MFP 586z, Enterprise Color 556dn, Enterprise Color 556xh
Cartuse cerneala
Cartus cerneala HP L0R16A, black, 343.5 ml, pentru echipamentele PageWide
Producator:
Hp
Disponibilitate:
Stoc epuizat
1.394,98 lei
Stoc epuizat
| Pallet gross width | 121.9 cm |
|---|---|
| Products per master (outer) case | 12 pc(s) |
| Printing colours | Black |
| Maximum duty cycle | 20000 pages per month |
| Ink type | Pigment-based ink |
| Capacitate cartus | peste 51 ml |
| Culoare cartus | Black |
| Black ink type | Pigment-based ink |
| Print technology | Inkjet printing |
| HP segment | Business, Enterprise |
| Cartridge capacity | High (XL) Yield |
| Black ink cartridges quantity | 1 |
| Compatibility | HP 981 PageWide cartridges work with: HP PageWide E58650 HP PageWide Enterprise 556, 586, E58650 |
| Storage relative humidity (H-H) | 0 – 100% |
| Pallet gross length | 101.6 cm |
| Box contents | 1 Cartridge |
| Black ink page yield | 20000 pages |
| Black ink volume | 343.5 ml |
| Pallet gross height | 193.4 cm |
| Master (outer) cases per pallet (sea) | 13 pc(s) |
| Pallet dimensions (W x D x H) | 1219.2 x 1016 x 1934 mm (48 x 40 x 76.1) |
| Pallet weight (imperial) | 867.7 kg (1913 lbs) |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 889296095323 |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Width | 224 mm |
| Operating relative humidity (H-H) | 10 – 90% |
| Weight | 690 g |
| Harmonized System (HS) code | 84439990 |
| Depth | 100 mm |
| Package type | Box |
| Height | 54 mm |
| Package height | 54 mm |
| Package depth | 100 mm |
| Package weight | 740 g |
| Brand compatibility | HP |
| Country of origin | Malaysia |
| Layers per pallet | 7 pc(s) |
| Storage temperature (T-T) | -40 – 60 °C |
| Package width | 224 mm |
| UNSPSC-code | 441031052 |
| Products per pallet | 1092 pc(s) |
| Pallet gross weight | 867.7 kg |
| Master (outer) case gross weight | 9.15 kg |
| Producator | HP |
| Garantie | 0 |
Nu există recenzii încă.