Cartus inkjet HP CZ133A,black, 80 ml, HP Designjet T120, Designjet T52024”, Designjet T520 36′, NR.711
Cartuse cerneala
Cartus cerneala HP CZ133A,black, 80 ml, HP Designjet T120, DesignjetT52024'',
Producator:
Hp
Disponibilitate:
Stoc epuizat
556,99 lei
Stoc epuizat
| Storage relative humidity (H-H) | 10 – 90% |
|---|---|
| Products per master (outer) case | 40 pc(s) |
| Printing colours | Black |
| Print technology | Thermal inkjet |
| Ink type | Pigment-based ink |
| Capacitate cartus | peste 51 ml |
| Culoare cartus | Black |
| Black ink type | Pigment-based ink |
| Box contents | Ink cartridge |
| Cartridge capacity | High (XL) Yield |
| Black ink cartridges quantity | 1 |
| Black ink volume | 80 ml |
| OEM code | CZ133A |
| Master (outer) cases per pallet (sea) | 100 pc(s) |
| Pallet dimensions (W x D x H) | 1219 x 1016 x 1956 mm |
| Products per larger master (outer) case | 40 pc(s) |
| Larger master (outer) case gross weight | 6.48 g |
| Cartridge-Color | black |
| Other EU Hazard statement(s) | EUH208: Contains sensitizing substance. May produce an allergic reaction |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Operating relative humidity (H-H) | 10 – 90% |
| Harmonized System (HS) code | 84439990 |
| Package type | Box |
| Weight | 140 g |
| Package height | 36 mm |
| Brand compatibility | HP |
| Layers per pallet | 10 pc(s) |
| Storage temperature (T-T) | -40 – 60 °C |
| Depth | 126 mm |
| Package depth | 126 mm |
| Width | 119 mm |
| Package width | 119 mm |
| Package weight | 160 g |
| Height | 36 mm |
| Products per pallet | 4000 pc(s) |
| Country of origin | Singapore, Malaysia |
| UNSPSC-code | 441031052 |
| Compatibility | HP DesignJet T100, T120, T125, T130, T520, T525, T530 Printer series |
| Pallet gross weight | 668.1 kg |
| Master (outer) case gross weight | 6.48 kg |
| Producator | HP |
| Garantie | 0 |
Nu există recenzii încă.