Cartus cerneala HP CB316EE, negru, 250 pagini, Deskjet 3070A ,Photosmart5510 B111A, Photosmart 5515 B111H, Photosmart 6510 B211A, Photosmart7510 C311A, Photosmart B010A, Photosmart B109A, Photosmart C410B AIO,Photosmart C5380, Photosmart C6380, Photosmart D5460,Photosmart PlusB209A, NR.364
Cartus cerneala HP CB316EE, negru, 250 pagini, Deskjet 3070A ,Photosmart5510
Stoc epuizat
134,00 lei
Stoc epuizat
| Weight (imperial) | 0.0363 kg (0.0800 lbs) |
|---|---|
| Colour | No |
| Quantity per box | 1 pc(s) |
| Storage relative humidity (H-H) | 5 – 80% |
| Printing colours | Black |
| HP segment | Small medium business |
| Ink type | Pigment-based ink |
| Capacitate cartus | 21 – 50 ml |
| Culoare cartus | Black |
| Black ink type | Pigment-based ink |
| Print technology | Inkjet printing |
| Cartridge capacity | Standard Yield |
| Box contents | Ink cartridge |
| Black ink cartridges quantity | 1 |
| Printing material shelf life | 1.5 year(s) |
| BCP bubble graphic colour | Black |
| Compatible ink types, supplies | Pigment-based |
| Compatibility | HP 364 ink cartridges work with: HP DeskJet 3522, 3524 HP Photosmart 5522, 5524, B210c |
| Print head swath | 1.43 cm (0.562) |
| Package dimensions (WxDxH) | 107 x 24 x 115 mm |
| Package dimensions (W x D x H) | 106.9 x 23.9 x 115.1 mm (4.21 x 0.94 x 4.53) |
| Size (imperial) | 10.7 cm (4.21) |
| Retail only | N |
| UNSPSC-code | 44103105 |
| Pallet size (EU) | 1200 x 800 x 942 mm |
| Master (outer) cases per pallet (sea) | 42 pc(s) |
| Black ink page yield | 250 pages |
| OEM code | CB316EE |
| Media sheets per package | 200 sheets |
| Package weight (imperial) | 0.0499 kg (0.11 lbs) |
| Empty weight | 21 g |
| Print cartridge volume (metric) | 6 ml |
| Ink drop | 14 pl |
| Print head nozzles | 720 |
| Products per master (outer) case | 45 pc(s) |
| Case or master carton weight | 2.63 kg |
| Case or master carton quantity | 45 pc(s) |
| Case or master carton dimensions (W x D x H) | 21.77 x 8.94 x 5.24 mm |
| Pallet dimensions (W x D x H) | 1199.9 x 800.1 x 942.1 mm (47.2 x 31.5 x 37.1) |
| Pallet weight (imperial) | 135.5 kg (298.6 lbs) |
| Products per larger master (outer) case | 45 pc(s) |
| Master (outer) case gross weight | 2.63 kg (5.8 lbs) |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 883585705085, 883585705115, 884962754467, 883585705023, 883585705047, 883585705030, 883585705054 |
| Cartridge-Color | black |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Weight | 30 g |
| Harmonized System (HS) code | 84439990 |
| Width | 107 mm |
| Storage temperature (T-T) | -40 – 70 °C |
| Depth | 24 mm |
| Package width | 107 mm |
| Brand compatibility | HP |
| Package height | 115 mm |
| Layers per pallet | 6 pc(s) |
| Package weight | 50 g |
| Height | 115 mm |
| Products per pallet | 1890 pc(s) |
| Operating relative humidity (H-H) | 5 – 80% |
| Operating temperature (T-T) | 41 – 104 °F |
| Package depth | 24 mm |
| Country of origin | China, United States, Czech Republic, Ireland, Singapore, Malaysia |
| Pallet gross weight | 135.5 kg |
| Larger master (outer) case gross weight | 2.63 kg |
| Producator | HP |
| Garantie | 0 |
Nu există recenzii încă.