Cartus cerneala HP C2P07Ae Nr.62Xl Color 11.5 ml Original Hp Envy 5640 Aio
Cartuse cerneala
Cartus cerneala HP C2P07Ae Nr.62Xl Color 11.5 ml Original
Producator:
Hp
Disponibilitate:
Stoc epuizat
423,98 lei
Stoc epuizat
| Products per master (outer) case | 60 pc(s) |
|---|---|
| HP segment | Business |
| Master (outer) cases per pallet (sea) | 9 pc(s) |
| Ink type | Pigment-based ink |
| Capacitate cartus | 11 – 20 ml |
| Culoare cartus | Cyan, Magenta, Yellow |
| Colour ink cartridges quantity | 1 |
| Box contents | Ink cartridge |
| Colour ink type | Dye-based ink |
| Printing colours | Cyan, Magenta, Yellow |
| Cartridge capacity | High (XL) Yield |
| Colour ink page yield | 415 pages |
| Colour ink volume | 11.5 ml |
| OEM code | 62XL |
| Pallet dimensions (W x D x H) | 1199.9 x 800.1 x 1164.1 mm (47.2 x 31.5 x 45.8) |
| Larger master (outer) case gross weight | 174.9 g |
| Master (outer) case gross weight | 4.3 kg (9.49 lbs) |
| HP GTIN (EAN/UPC) with options | (301) 888182461990; (ABE) 888793376829; (UUQ) 888793376812; (UUS) 888793376805 |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 888182461990, 888793376829, 888793376812, 888793376805 |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Depth | 37 mm |
| Weight | 50 g |
| Brand compatibility | HP |
| Package height | 115 mm |
| Layers per pallet | 4 pc(s) |
| Width | 113 mm |
| Height | 115 mm |
| Package width | 113 mm |
| Package depth | 37 mm |
| Package weight | 70 g |
| Products per pallet | 2160 pc(s) |
| Country of origin | Ireland, Malaysia |
| Producator | HP |
| Garantie | 12 |
Nu există recenzii încă.