Carde de Memorie SAMSUNG MICROSDXC EVO 64GB CL10
Carduri memorie
Card de Memorie MicroSDXC Samsung EVO 64GB CL10
Producator:
Samsung
Disponibilitate:
40 în stoc
201,99 lei 296,99 lei
40 în stoc
| Adaptor | Da |
|---|---|
| Clasa viteza card | Clasa 10 |
| Internal memory type | UHS-I |
| Application performance class | A1 |
| Memory adapter included | SD |
| Flash card type | MicroSDXC |
| Memory voltage | 2.7,3.6 V |
| UHS Speed Class | Class 1 (U1) |
| Video Speed Class | V10 |
| Endurance | 10000 cycles per logical sector |
| Read speed | 160 MB/s |
| Protection features | Drop resistant, Magnet proof, Temperature proof, Waterproof, X-ray proof |
| Capacitate card | 64 GB |
| Tip card | Micro-SDXC |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Storage temperature (T-T) | -40 – 85 °C |
| Width | 15 mm |
| Operating temperature (T-T) | -25 – 85 °C |
| Capacity | 64 GB |
| Depth | 1 mm |
| Height | 11 mm |
| Weight | 25 g |
| Producator | SAMSUNG |
| Garantie | 120 |

Nu există recenzii încă.