Micro Secure Digital Card SanDisk Ultra, 128GB, Clasa 10, R/W speed: up to 100MB/s/, 90MB/s, include adaptor SD (pentru telefon)
Carduri memorie
Card de Memorie MicroSDXC SanDisk Ultra, 128GB, Clasa 10, R/W
Producator:
Sandisk
Disponibilitate:
100 în stoc
194,99 lei 543,99 lei
100 în stoc
| Adaptor | Da |
|---|---|
| Clasa viteza card | Clasa 10 |
| Flash memory class | Class 10 |
| Internal memory type | UHS-I |
| Application performance class | A1 |
| Memory adapter included | SD |
| Flash card type | MicroSDXC |
| UHS Speed Class | Class 1 (U1) |
| Read speed | 140 MB/s |
| Protection features | Water resistant, Temperature proof |
| Tip card | Micro-SDXC |
| Capacitate card | 128 GB |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Width | 15 mm |
| Capacity | 128 GB |
| Depth | 24 mm |
| Package height | 69 mm |
| Package depth | 80 mm |
| Package weight | 50 g |
| Country of origin | United States |
| Package width | 40 mm |
| Height | 0.5 mm |
| Product colour | Red, Grey |
| Producator | SANDISK |
| Garantie | 120 |

Nu există recenzii încă.