MicroSDHC PRO PLUS 256GB, Class10/Grade 3 adapter UHS-I
Carduri memorie
Card de Memorie MicroSDHC Samsung PRO PLUS 256GB, Class10/Grade 3
Producator:
Samsung
Disponibilitate:
Stoc epuizat
750,99 lei
Stoc epuizat
| Adaptor | Da |
|---|---|
| Clasa viteza card | Clasa 10 |
| UHS Speed Class | Class 3 (U3) |
| Video Speed Class | V30 |
| Internal memory type | UHS-I |
| Memory adapter included | SD |
| Write speed | 130 MB/s |
| Application performance class | A2 |
| Memory voltage | 2.7,3.6 V |
| Read speed | 180 MB/s |
| Endurance | 10000 cycles per logical sector |
| Flash memory class | Class 3 |
| Flash card type | MicroSD |
| Protection features | Magnet proof, Temperature proof, Waterproof, X-ray proof |
| Tip card | Micro-SDHC |
| Capacitate card | 256 GB |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Storage temperature (T-T) | -40 – 85 °C |
| Width | 15 mm |
| Operating temperature (T-T) | -25 – 85 °C |
| Capacity | 256 GB |
| Depth | 1 mm |
| Height | 11 mm |
| Compliance certificates | CE, Federal Communications Commission (FCC), UKCA |
| Weight | 0.25 g |
| Producator | SAMSUNG |
| Garantie | 24 |
Nu există recenzii încă.