CASE CORSAIR 3200D RS ARGB MID TOWER GREY
| Front-USB_Audio | Yes |
|---|---|
| Combo headphone/mic port | Yes |
| USB 2.0 ports quantity | 1 |
| USB 3.2 Gen 2x2 Type-C ports quantity | 1 |
| On/off button | Yes |
| Illumination | Yes |
| Tip carcasa | Mid Tower |
| Ventilator Inclus | Da |
| Iluminare RGB | Da |
| Recomandata pentru Gaming | Da |
| Porturi USB | Da |
| Port Audio | Da |
| Form factor | Midi Tower |
| Number of 5.25 bays | 0 |
| Number of expansion slots | 7 |
| Illumination location | Case fans |
| Anti-dust filter | Yes |
| Power supply included | No |
| Number of front fans supported (max) | 3 |
| Number of rear fans supported (max) | 1 |
| Number of top fans supported (max) | 3 |
| Top fans diameters supported | 120,140 mm |
| Number of 2.5 bays | 2 |
| Side window | Yes |
| Tempered glass panel(s) | Yes |
| Front fans diameters supported | 120,140 mm |
| Rear fans diameters supported | 120 mm |
| Liquid cooling capability | Yes |
| Rear radiator sizes supported | 120 mm |
| Maximum graphics card length | 40 cm |
| Supported power supply form factors | ATX |
| Maximum PSU length | 18 cm |
| Number of bottom fans supported (max) | 2 |
| Bottom fans diameters supported | 120 mm |
| Maximum CPU cooler height | 16.5 cm |
| Front fans installed | 3x 120 mm |
| Number of 3.5 bays | 0 |
| Number of internal 3.5 bays | 1 |
| Case-Fan | Yes |
| Case-Format | ATX |
| Included-PSU | No |
| Liquid cooling installed | No |
| Product colour | Black |
| Weight | 8.5 kg |
| Height | 495 mm |
| Width | 219 mm |
| Depth | 458 mm |
| Placi baza compatibile | ATX, micro ATX, Mini-ITX |
| Supported motherboard form factors | Mini-ITX, micro ATX, ATX |
| Top radiator sizes supported | 360,280,240 mm |
| Material | Steel, Tempered glass, Plastic |
| Illumination colour | Red, Green, Blue |
| Front radiator sizes supported | 280,360,240 mm |
| Producator | CORSAIR |
| Garantie | 0 |
Nu există recenzii încă.