Carcasa Spacer SPCS-OC-STYLE, Middle Tower, ATX, fara sursa, USB 2.0 x 2, USB 3.0 x 2, HD Audio, neagra
| Culoare | Negru |
|---|---|
| Front-USB_Audio | Yes |
| Recomandat Gaming | Nu |
| Iluminare RGB | Nu |
| Placi baza compatibile | ATX |
| Ventilator Inclus | Da |
| Porturi USB | Da |
| Port Audio | Nu |
| Recomandata pentru Gaming | Nu |
| USB 3.0 | 2 |
| Jack 3.5 mm | 1 |
| Permite Asamblare | Standard |
| Permite Wire Management | Nu |
| USB 2.0 | 2 |
| Sursa alimentare | Fara sursa |
| ATX | Da |
| Tip carcasa | MiddleTower |
| Geam lateral | Nu |
| Lungime video GPU | 280 mm |
| Ventilatoare maxim compatibile | 3 |
| Inaltime cooler CPU | 145 mm |
| Dimensiuni | 408 x 380 x 175 mm |
| Sloturi Expansiune | 6 |
| Ventilatoare incluse | 0 |
| Producator | SPACER |
| Garantie | 24 |
Nu există recenzii încă.