TP-LINK VIGI 3MP Outdoor Bullet Network Camera, 1/2.8″ Progressive Scan CMOS, obiectiv:6 mM, 6 mm: F2.0, unghi vizualizare horizontal:(6 mm) horizontal FOV: 51.9°, vertical FOV: 28.7°, diagonal FOV: 60°, distanta IR: 30m, dimensiuni: 164.9 × 87.4 × 83.4 mm, greutate: 283.5g, material: plastic.
Camere supraveghere IP
TP-LINK VIGI 3MP Outdoor Bullet Network Camera, 1/2.8" Progressive Scan
Producator:
Tp-link
Disponibilitate:
Stoc epuizat
633,99 lei
Stoc epuizat
| Format cameră | Box |
|---|---|
| Obiectiv fix | 6mm |
| InfraRed | 30m |
| Obiectiv varifocal | No |
| Rezoluție cameră | HD 3MP |
| Tehnologie | IP |
| Camera Wireless | No |
| Wide Dynamic Range (WDR) | Yes |
| IP address filtering | Yes |
| Video streaming | Yes |
| Lens viewing angle, horizontal | 54° |
| HTTPS encryption | Yes |
| Placement supported | Outdoor |
| Night vision | Yes |
| Mounting type | Ceiling/Wall/Pole |
| Number of lenses | 1 |
| Night vision distance | 30 m |
| Privacy masking | Yes |
| Built-in HDD | No |
| DC output voltage | 12 |
| Number of sensors | 1 |
| Maximum resolution | 2304 x 1296 pixels |
| Privacy protection | Yes |
| Form factor | Bullet |
| Day/night mode | Yes |
| Frame rate | 30 fps |
| Sensor type | CMOS |
| Harmonized System (HS) code | 85258900 |
| Power source type | DC |
| Housing material | Plastic |
| International Protection (IP) code | IP67 |
| BLUETOOTH | No |
| Operating temperature (T-T) | -30 – 60 °C |
| Optical sensor size | 25.4 / 2.7 mm (1 / 2.7) |
| Total megapixels | 3 MP |
| Depth | 83.4 mm |
| Height | 164.9 mm |
| Number of cameras | 1 |
| Supported network protocols | TCP/IP, UDP, ICMP, HTTP, HTTPS, DHCP, DNS, RTSP, NTP, UPnP UDP, SSL/TLS |
| Mirror | Yes |
| Minimum illumination | 0.1 lx |
| Bit rate | 64 Kbps – 6 Mbps |
| Certification | CE, FCC, RCM, BSMI, VCCI, IP67, RoHS |
| Lens viewing angle, vertical | 31° |
| Lens viewing angle, diagonal | 62° |
| Width | 87.4 mm |
| Weight | 283.5 g |
| Producator | TP-LINK |
| Garantie | 36 |
Nu există recenzii încă.