Tapo Solar-Powered Pan/Tilt 4G LTE Security Camera Kit, Senzor CMOS cu scanare progresivă de 1/2,8″, LED IR 850 nm, Câmp vizual: 100,6° (diagonală), 84,4° (orizontală), 44,3° (verticală), 2K 3MP (2304 × 1296 px), frame rate 15/20 fps
Camere supraveghere IP
Tapo Solar-Powered Pan/Tilt 4G LTE Security Camera Kit, Senzor CMOS
Producator:
Tp-link
Disponibilitate:
19 în stoc
1.237,99 lei
19 în stoc
| Format cameră | Box |
|---|---|
| Obiectiv fix | 3.6mm |
| InfraRed | No |
| Obiectiv varifocal | No |
| Wi-Fi | No |
| Rezoluție cameră | HD 4MP |
| Tehnologie | IP |
| Camera Wireless | Yes |
| Card reader integrated | Yes |
| Ethernet LAN | No |
| Mobile network connection | Yes |
| Mobile network generation | 4G |
| 4G standard | LTE-TDD & LTE-FDD |
| SIM card type | NanoSIM |
| Connectivity technology | Wireless |
| Maximum memory card size | 512 GB |
| Zoom capability | Yes |
| Mounting kit | Yes |
| Wide Dynamic Range (WDR) | Yes |
| Storage relative humidity (H-H) | 0 – 90% |
| Reset button | Yes |
| SIM card slot | Yes |
| Security algorithms | SSL/TLS |
| Placement supported | Outdoor |
| Night vision | Yes |
| Mounting type | Ceiling/Wall/Pole |
| Form factor | Dome |
| Camera pan control | Yes |
| Camera tilt control | Yes |
| Number of lenses | 1 |
| LED type | IR |
| Infra-red wavelength | 850 nm |
| Built-in HDD | No |
| Video motion detection | Yes |
| Maximum resolution | 2304 x 1296 pixels |
| Built-in light | Yes |
| Progressive scan | Yes |
| Noise reduction technology | 3D noise reduction |
| Built-in siren | Yes |
| DC output voltage | 5 |
| Day/night mode | Yes |
| Intelligent Video Surveillance (IVS) system features | Human detection, Pet detection, Vehicle detection |
| Built-in microphone | Yes |
| Built-in speaker(s) | Yes |
| Sensor type | CMOS |
| Noise reduction | Yes |
| Auto-tracking | Yes |
| Battery technology | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Compatible memory cards | MicroSD (TransFlash) |
| Operating relative humidity (H-H) | 10 – 90% |
| Product colour | White |
| Rechargeable battery | Yes |
| BLUETOOTH | No |
| AC input voltage | 100 – 240 V |
| AC input frequency | 50/60 Hz |
| Cloud-managed | Yes |
| Operating temperature (T-T) | -20 – 45 °C |
| International Protection (IP) code | IP65 |
| Storage temperature (T-T) | -40 – 60 °C |
| Audio system | 2-way |
| Optical sensor size | 25.4 / 2.8 mm (1 / 2.8) |
| Fixed focal length | 4 mm |
| Total megapixels | 3 MP |
| Power source type | AC, Battery, Solar |
| Depth | 116.1 mm |
| Weight | 451 g |
| Digital zoom | 10.8x |
| Number of cameras | 1 |
| Maximum aperture number | 1.6 |
| Drilling template included | Yes |
| Lens viewing angle, horizontal | 84.4° |
| Lens viewing angle, vertical | 44.3° |
| Lens viewing angle, diagonal | 100.6° |
| Siren noise level | 98.6 dB |
| Battery capacity | 6700 mAh |
| Width | 130.9 mm |
| Height | 84.1 mm |
| Compliance certificates | CE, RCM |
| Producator | TP-LINK |
| Garantie | 24 |
Nu există recenzii încă.