Camera de supraveghere IP Turret 2MP Hikvision DS-2CD1H23G0-IZ(2.8-12MM) (C), lentila varifocala: 2.8-12mm, iluminare min: Color: 0.005 Lux @(F1.6, AGC ON), B/W: 0 Lux cu IR: 30m, slot card de memorie: microSD maxim 256GB, alarma la evenimente: Motion detection, video tampering alarm, exception, protectie: IP67, dimensiuni: Ø129.4 mm × 116.4 mm, greutate: 560g, temperatura de functionare: -30 °C to 60 °C.
Camera de supraveghere IP Turret 2MP Hikvision DS-2CD1H23G0-IZ(2.8-12MM) (C), lentila
12 în stoc
551,99 lei 1.530,99 lei
12 în stoc
| Obiectiv fix | No |
|---|---|
| InfraRed | 30m |
| Obiectiv varifocal | 2.8-12mm |
| Rezoluție cameră | HD 1080P( 2MP) |
| Tehnologie | IP |
| Camera Wireless | No |
| Format cameră | Turret |
| Infrarosu | Da |
| Exterior | Da |
| Interior | Da |
| Temperatura de functionare | -30 – +60° C |
| Distanta iluminare IR | 30 m |
| Diafragma | F1.6 |
| Montura Lentila | Ø14 |
| Video bit rate | 32 Kbps – 8 Mbps |
| Lentila | Variofocala |
| Frame rate | 25/30 fps |
| Day& Night | IR cut filter |
| Compresia Datelor | Compresie video: H.265+/H.265/H.264+/H.264/MJPEG |
| Tip: | Turret |
| Carcasa | Metal + PlasticIP67 |
| Interfata comunicare | 1 x RJ-45 100 Mbps |
| Senzor imagine | 1/2.7 inch Progressive Scan CMOS |
| Rezolutie video | 2 Mp |
| Distanta Focala | 2.8-12 mm |
| Rezolutii | 1920 × 1080 pixeli, 1280 × 720 pixeli |
| Setari Imagine | Saturation, brightness, contrast, sharpness, AGC, white balance adjustable by client software or web browser |
| Greutate | 560 g |
| Alarm Trigger: | Basic Event: Motion detection, video tampering alarm, exception |
| Protocoale suportate | TCP/IP, ICMP, HTTP, HTTPS, FTP, DHCP, DNS, DDNS, RTP, RTSP, RTCP, NTP, UPnP™, SMTP, IGMP, 802.1X, QoS, IPv6, Bonjour, IPv4, UDP, SSL/TLS |
| Dimensiuni | Ø129.4 × 116.4 mm |
| Day/Night Switch | Auto, Schedule, Day, Night |
| Iluminare min | Color: 0.005 Lux @(F1.6, AGC ON), B/W: 0 Lux with IR |
| Functii speciale | Anti-flicker, heartbeat, mirror, password protection, privacy mask, watermark, IP address filter |
| Producator | HIKVISION |
| Garantie | 36 |
Nu există recenzii încă.