TAPO C425 SMART WIRE-FREE SECURITYCAMERA KIT
Camere supraveghere IP
TAPO C425 SMART WIRE-FREE SECURITYCAMERA KIT
Producator:
Tp-link
Disponibilitate:
1 în stoc
780,99 lei 1.277,99 lei
1 în stoc
| Format cameră | Bullet |
|---|---|
| Obiectiv fix | 2.2mm |
| Obiectiv varifocal | No |
| Tehnologie | IP |
| Camera Wireless | Yes |
| InfraRed | 15m |
| Ethernet LAN | No |
| Connectivity technology | Wireless |
| Screws included | Yes |
| Supported graphics resolutions | 2560 x 1440 |
| Supported video modes | 1440p |
| Maximum memory card size | 512 GB |
| Mounting bracket(s) included | Yes |
| Reset button | Yes |
| Security algorithms | WPA2-PSK |
| Placement supported | Outdoor |
| Battery capacity | 10000 mAh |
| Night vision | Yes |
| Weatherproof | Yes |
| Number of lenses | 1 |
| LED type | IR |
| Infra-red wavelength | 850 nm |
| Built-in HDD | No |
| Video motion detection | Yes |
| Number of sensors | 1 |
| Mounting template | Yes |
| Built-in light | Yes |
| Form factor | Bullet |
| Progressive scan | Yes |
| Channel bandwidth | 2400 MHz |
| DC output voltage | 5 |
| Maximum resolution | 2560 x 1440 pixels |
| Mounting type | Ceiling/wall |
| Night vision distance | 15 m |
| DC output current | 2 A |
| Frame rate | 30 fps |
| Built-in speaker(s) | Yes |
| Sensor type | CMOS |
| Wi-Fi standards | 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Compatible memory cards | MicroSD (TransFlash) |
| Video formats supported | H.264 |
| Rechargeable battery | Yes |
| BLUETOOTH | No |
| AC input voltage | 100 – 240 V |
| LED indicators | System |
| Audio system | 2-way |
| Weight | 235 g |
| Optical sensor size | 25.4 / 3 mm (1 / 3) |
| Total megapixels | 4 MP |
| International Protection (IP) code | IP66 |
| Wi-Fi data rate (max) | 72.2 Mbit/s |
| Number of cameras | 1 |
| Field of view (FOV) angle | 150° |
| Power source type | Battery, DC, Solar |
| Producator | TP-LINK |
| Garantie | 24 |

Nu există recenzii încă.