Camera de supraveghere IP Dome 6MP Hikvision DS-2CD2763G2-IZS(2.8-12MM), lentila varifocala: 2.8-12mm, iluminare min: Color: 0.005 Lux @ (F1.6, AGC ON), B/W: 0 Lux cu IR: 30m, interfata audio: 1/1, alarma: 1/1, slot card de memorie: microSD maxim 512GB, alarma la evenimente: Motion detection (human and vehicle targets classification), video tampering alarm, exception, Line crossing detection, intrusion detection, Supports human and vehicle targets classification, Face detection, alimentare: 12 VDC ± 25%, 0.88 A, max. 10.5 W, Ø5.5 mm coaxial power plug, reverse polarity protection, protectie: IP67, dimensiuni: Ø153.3 mm × 111.6 mm, greutate: 885g, temperatura de functionare: -30 °C to 60 °C.
Camera de supraveghere IP Dome 6MP Hikvision DS-2CD2763G2-IZS(2.8-12MM), lentila varifocala:
Stoc epuizat
1.328,99 lei 3.309,99 lei
Stoc epuizat
| Format cameră | Dome |
|---|---|
| Obiectiv fix | No |
| InfraRed | 40m |
| Obiectiv varifocal | 2.8-12mm |
| Rezoluție cameră | HD 6MP |
| Tehnologie | IP |
| Camera Wireless | No |
| Audio | Da |
| Infrarosu | Da |
| Exterior | Da |
| Tip: | Dome |
| Interior | Da |
| Alimentare | 12 VDC |
| Temperatura de functionare | -30 – +60° C |
| Senzor imagine | 1/2.4 inch Progressive Scan CMOS |
| Day/Night Switch | Day, Night, Auto, Schedule |
| Setari Imagine | Rotate mode, saturation, brightness, contrast, sharpness, gain, white balance, adjustable by client software or web browser |
| Day& Night | IR cut filter |
| Video bit rate | 32 Kbps – 16 Mbps |
| Diafragma | F1.6 |
| Porturi | 1 x alarm in1 x alarm out1 x audio in1 x audio outSlot card microSD/microSDHC/microSDXC pana la 512GB |
| Lentila | Variofocala |
| Frame rate | 25/30 fps |
| Distanta iluminare IR | 40 m |
| PoE | IEEE 802.3af, Class 3 |
| Audio bit rate | 64 Kbps (G.711ulaw/G.711alaw)/16 Kbps (G.722.1)/16 Kbps (G.726)/16 Kbps to 64 Kbps (AAC-LC)/32 to 192 Kbps (MP2L2)/8 to 320 Kbps (MP3) |
| Interfata comunicare | 1 x RJ-45 100 Mbps |
| Montura Lentila | M14 |
| Distanta Focala | 2.8-12 mm |
| Rezolutie video | 6 MP |
| Putere Consumata | 12.5 W max. |
| Network Storage | NAS (NFS, SMB/CIFS), auto network replenishment (ANR) |
| Carcasa | Metal + PlasticIP67 + IK10 |
| Dimensiuni | Ø 153.3 × 111.6 mm |
| Greutate | 885 g |
| Rezolutii | 3200 × 1800 pixeli |
| Compresia Datelor | Compresie video: H.265+/H.265/H.264+/H.264/MJPEGCompresie audio: G.711ulaw/G.711alaw/G.722.1/G.726/MP2L2/PCM/MP3/AAC-LC |
| Functii speciale | Heartbeat, mirror, password reset via email, pixel counter, anti-flicker |
| Protocoale suportate | TCP/IP, ICMP, HTTP, HTTPS, FTP, DHCP, DNS, DDNS, RTP, RTSP, NTP, UPnP, SMTP, IGMP, 802.1X, QoS, IPv4, IPv6, UDP, Bonjour, SSL/TLS, PPPoE, SNMP, WebSocket, WebSockets, SRTP, SFTP |
| Producator | HIKVISION |
| Garantie | 36 |
Nu există recenzii încă.