Camera Supraveghere WIFI, wireless TAPO C325WB, Senzor: 1/1.79″ Progressive Scan CMOS, Rezolutie: 2K QHD 4MP, Lentila: F/NO: 1.0±5%; Distanță focală: 4.58mm±5%, Unghi vizualizare: 127°, Night Vision ColorPro, Weatherproof: IP66, Standarde si protocoale: IEEE 802.11b/g/n, 2.4 GHz, Dimensiuni: 148.7 x 137.9 x 90.4 mm, Compresie video: H.264.
Camere supraveghere IP
Camera Supraveghere WIFI, wireless TAPO C325WB, Senzor: 1/1.79" Progressive Scan
Producator:
Tp-link
Disponibilitate:
26 în stoc
604,99 lei 967,99 lei
26 în stoc
| Format cameră | Box |
|---|---|
| Obiectiv varifocal | No |
| Rezoluție cameră | HD 4MP |
| Tehnologie | IP |
| Camera Wireless | Yes |
| Obiectiv fix | 4.57mm |
| Storage relative humidity (H-H) | 5 – 90% |
| Security algorithms | 128-bit AES |
| Connectivity technology | Wireless |
| Networking standards | IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n |
| Mounting type | Wall |
| Night vision | Yes |
| Video compression formats | H.264 |
| Placement supported | Indoor & outdoor |
| Number of lenses | 1 |
| Supported network protocols | TCP/IP, ICMP, DNS, HTTPS, TCP, UDP |
| Built-in HDD | No |
| Number of sensors | 1 |
| DC output voltage | 9 |
| DC output current | 0.6 A |
| Form factor | Bullet |
| Sensor type | CMOS |
| Wi-Fi standards | 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Compatible memory cards | MicroSD (TransFlash) |
| Operating relative humidity (H-H) | 10 – 90% |
| Power source type | DC |
| BLUETOOTH | No |
| AC input voltage | 100 – 240 V |
| Operating temperature (T-T) | -20 – 45 °C |
| Storage temperature (T-T) | -40 – 60 °C |
| Certification | CE, FCC, RoHS, RCM |
| Total megapixels | 4 MP |
| International Protection (IP) code | IP66 |
| Height | 90.4 mm |
| Depth | 137.9 mm |
| Number of cameras | 1 |
| Frame rate | 20 fps |
| Minimum illumination | 0.0005 lx |
| Lens viewing angle, diagonal | 127° |
| Optical sensor size | 25.4 / 1.79 mm (1 / 1.79) |
| Maximum resolution | 2688 x 1520 pixels |
| Supported graphics resolutions | 2688 x 1520 |
| Supported video modes | 1512p |
| Width | 148.7 mm |
| Producator | TP-LINK |
| Garantie | 24 |
Nu există recenzii încă.