Camera supraveghere IP bullet Hikvision DS-2CD2683G2-IZS(2.8-12mm), 8MP, Acusens – filtrarea alarmelor false dupa corpul uman si masini, senzor 1/2.8″ Progressive Scan CMOS, rezolutie 3840 × 2160@20fps, iluminare Color: 0.005 Lux @ (F1.6, AGC ON), B/W: 0 Lux cu IR, lentila varifocala motorizata 2.8 la 12 mm, distanta IR 60m, 120 dB true WDR, IR cut filter, BLC, HLC, 3D DNR, Smart feature: face detection, line crossing detection, intrusion detection, upports human and vehicle targets classification, Triple streams, compresie H.265+, slot micro SD card, pana la 256 GB, retea 1 RJ45 10 M/100 M self-adaptive, audio 1in/1out, alarme 1in/1out, alimentare 12 VDC si PoE, IP67, IK10, temperatura de functionare -30 °C la 60 °C, dimensiuni 308.5 mm × 97.9 mm × 93 mm, greutate 1385 g. Accesorii optionale: DS-1275ZJ-S-SUS, DS-1260ZJ, DS- 1280ZJ-S, DS-1276ZJ-SUS
Camera supraveghere IP bullet Hikvision DS-2CD2683G2-IZS(2.8-12mm), 8MP, Acusens – filtrarea
9 în stoc
1.370,99 lei 2.786,99 lei
9 în stoc
| Format cameră | Bullet |
|---|---|
| Obiectiv fix | No |
| InfraRed | 60m |
| Obiectiv varifocal | 2.8-12mm |
| Rezoluție cameră | HD 8MP |
| Tehnologie | IP |
| Camera Wireless | No |
| Tip: | IP Bullet |
| Exterior | Da |
| Interior | Da |
| Alimentare | 12 VDC |
| Day& Night | IR cut filter |
| Diafragma | F1.6 |
| Rezolutie video | 3840 × 2160 pixeli |
| Lentila | Varifocala |
| Audio | 1x In1x OutMono Sound |
| Interfata comunicare | 1x RJ45 10/100 Mbps self-adaptive |
| PoE | 42.5V to 57V – PoE 802.3at, Class 4 |
| Putere Consumata | 15 W |
| Temperatura de functionare | -30°C ~ 60°C, umiditate relativa <95% |
| Dimensiuni | 97.9 × 93 × 308.5 mm |
| Greutate | 1385 g |
| Altele | Pan: 0°to 355°, tilt: 0°to 90°, rotate: 0°to 355° |
| Senzor imagine | 1/2.5 inch Progressive Scan CMOS |
| Rezolutii | 8 MP |
| Day/Night Switch | Day/Night/Auto/Schedule/Triggered by Alarm In |
| Frame rate | 20 fps |
| Setari Imagine | Mirror, privacy mask, saturation, brightness, contrast, sharpness, gain, white balance, adjustable by client software or web browser |
| Iluminare min | Color: 0.005 Lux @ (F1.6, AGC ON),B/W: 0 Lux with IR |
| Distanta iluminare IR | 60 m |
| Montura Lentila | Ø14 |
| Compresia Datelor | Video: H.265+/H.265/H.264+/H.264Audio: G.711/G.722.1/G.726/MP2L2/PCM/MP3/AAC |
| Video bit rate | 256 Kbps – 16 Mbps |
| Audio bit rate | 64 Kbps (G.711 ulaw)64 Kbps (G.711 alaw)16 Kbps (G.722.1)16 Kbps (G.726)32 – 192 Kbps (MP2L2)8 – 320 Kbps (MP3)16 – 64 Kbps (AAC) |
| Porturi | Audio: 1 input (line in/mic.in, 3.5 mm) 1 output (line out, 3.5 mm), mono soundAlarma:1 input, 1 outputVideo Output:1Vp-p composite output (75 Ω/BNC) (For adjustment only) |
| Alarm Trigger: | 1x Out1x In |
| Producator | HIKVISION |
| Garantie | 36 |
Nu există recenzii încă.