Camera supraveghere Hikvision IP PTZ CAMERA HWP-N2204IH-DE3(F) 2.8 mm to 12 mm, 4× optical zoom, Working Distance 10 mm to 1500 mm, IR 20m, Digital Zoom 16×, 24 programmable privacy masks, 120 dB WDR, Video Compression H.265+/H.265/H.264+/H.264, Video Bitrate 32 Kbps to 16384 Kbps, Max. Image Resolution 1920 × 1080,Network Interface 1 RJ45 10 M/100 M Ethernet, PoE, 12 VDC & PoEMax.: 12 W (Max. 3.9 W for IR), Dimensions Φ 130.7 mm × 101.7 mm (Φ 5.15″ × 4.00″) Weight (approx.)Approx. 0.53 kg
Camera supraveghere Hikvision IP PTZ CAMERA HWP-N2204IH-DE3(F) 2.8 mm to
Stoc epuizat
770,99 lei
Stoc epuizat
| Format cameră | Dome |
|---|---|
| Obiectiv fix | No |
| InfraRed | 20m |
| Obiectiv varifocal | 2.8-12mm |
| Rezoluție cameră | HD 1080P( 2MP) |
| Tehnologie | IP |
| Camera Wireless | No |
| PoE | Da |
| Audio | Da |
| Infrarosu | Da |
| Greutate | 530 g |
| Exterior | Da |
| Interior | Da |
| Alimentare | 12 VDC |
| Lentila | Varifocala |
| Rezolutie video | 1920 x 1080 pixeli |
| Interfata comunicare | 1x RJ-45 10/100 Mbps |
| Senzor imagine | 1/2.8 inch Progressive Scan CMOS |
| Rezolutii | 2 MP |
| Distanta iluminare IR | 20 m |
| Day& Night | IR cut filter |
| Zoom optic: | 4x |
| Tip: | PTZ |
| Zoom digital | 16x |
| Network Storage | Slot card memorie Micro SD/SDHC/SDXC, pana la 256 GBNAS (NPS, SMB/ CIPS), ANR |
| Protocoale suportate | IPv4/IPv6, HTTP, HTTPS, 802.1x, Qos, FTP, SMTP, UPnP, SNMP, DNS, DDNS, NTP, RTSP, RTCP, RTP, TCP/IP, UDP, IGMP, ICMP, DHCP, PPPoE, Bonjour |
| Audio bit rate | 64 Kbps (G.711)/16 Kbps (G.722.1)/16 Kbps (G.726)/32 Kbps to 160 Kbps(MP2L2) |
| Temperatura de functionare | -20 °C – +60 °C |
| Iluminare min | Color: 0.005 Lux @(F1.6, AGC ON)B/W: 0.001 Lux @(F1.6, AGC ON)0 Lux with IR |
| Porturi | 1x audio in1x audio out |
| Dimensiuni | 130.7 x 130.7 x 101.7 mm |
| Carcasa | AluminiuIP66IK10 |
| Putere Consumata | maxim 12 W |
| Compresia Datelor | Compresie video: H.265+/H.265/H.264+/H.264Compresie audio: G.711alaw/G.711ulaw/G.722.1/G.726/MP2L2/PCM |
| Diafragma | F1.7 – F2.6 |
| Producator | HiWatch |
| Garantie | 24 |
Nu există recenzii încă.