Camera supraveghere Hikvision IP Dome DS-2CD2163G2-LI(2.8MM), 6MP, Acusens – filtrarea alarmelor false dupa corpul uman si masini, senzor: 1/3″ Progressive Scan CMOS , rezolutie: 2688 × 1520@30fps, iluminare: Color: 0.005 Lux @ (F1.6, AGC ON), 0 Lux cu IR on, lentila: 2.8mm, distanta IR, lumina alba: 30m, 120 dB WDR/ICR Cut/BLC/ HLC/3D DNR, Smart features: line crossing detection, intrusion detection, face detection, motion detection, compresie: H.265+, Triple streams, slot micro SD pana la 256GB, interfata retea: 1 RJ45 10M/100M self-adaptive, alimentare: 12 VDC si PoE, IP67, tempratura de functionare: -30 °C to 60 °C, dimensiuni: Ø121.5 mm × 97.6 mm , greutate: 600 g.
Camera supraveghere Hikvision IP Dome DS-2CD2163G2-LI(2.8MM), 6MP, Acusens – filtrarea
15 în stoc
815,00 lei 1.865,99 lei
15 în stoc
| Format cameră | Dome |
|---|---|
| Obiectiv fix | 2.8mm |
| InfraRed | 30m |
| Obiectiv varifocal | No |
| Rezoluție cameră | HD 6MP |
| Tehnologie | IP |
| Camera Wireless | No |
| Infrarosu | Da |
| Exterior | Da |
| Lentila | Fixa |
| Tip: | Dome |
| Interior | Da |
| Alimentare | 12 VDC |
| Temperatura de functionare | -30 – +60° C |
| Senzor imagine | 1/2.4 inch Progressive Scan CMOS |
| Day/Night Switch | Day, Night, Auto, Schedule |
| Distanta iluminare IR | 30 m |
| Video bit rate | 32 Kbps – 16 Mbps |
| Distanta Focala | 2.8 mm |
| Diafragma | F1.6 |
| Carcasa | IP67 |
| Greutate | 600 g |
| Montura Lentila | M12 |
| Frame rate | 25/30 fps |
| PoE | IEEE 802.3af, Class 3 |
| Interfata comunicare | 1 x RJ-45 100 Mbps |
| Alarm Trigger: | Basic Event: Motion detection (support alarm triggering by specified target types (human and vehicle)), video tampering alarm, exception |
| Audio | Nu |
| Rezolutie video | 6 MP |
| Protocoale suportate | TCP/IP, ICMP, HTTP, HTTPS, FTP, DHCP, DNS, DDNS, RTP, RTSP, RTCP, NTP, UPnP, SMTP, IGMP, 802.1X, QoS, IPv4, IPv6, UDP, Bonjour, SSL/TLS, PPPoE, SNMP, WebSocket, WebSockets |
| Compresia Datelor | Compresie video: H.265/H.264/H.264+/H.265+/MJPEG |
| Day& Night | Day, Night, Auto, Schedule |
| Iluminare min | Color: 0.005 Lux @ (F1.6, AGC ON),0 Lux with light |
| Putere Consumata | 9.5 W (max.) |
| Dimensiuni | Ø121.5 × 97.6 mm |
| Rezolutii | 3200 × 1800 pixel, 2688 × 1520 pixel, 1920 × 1080 pixel, 1280 × 720 pixel |
| Setari Imagine | Rotate mode |
| Functii speciale | General Function: Heartbeat, mirror, flash log, password reset via email, pixel counter, anti-bandingImage Enhancement: BLC, HLC, 3D DNRWide Dynamic Range (WDR): 120 dBSNR: ≥ 52 dB |
| Network Storage | NAS (NFS, SMB/CIFS),Auto Network Replenishment (ANR)Slot microSD/microSDHC/microSDXC, pana la 512 GB |
| Producator | HIKVISION |
| Garantie | 36 |
Nu există recenzii încă.