Camera supraveghere Hikvision IP dome DS-2CD2143G2-IS(BLACK)(2.8mm), 4MP, Acusens – filtrarea alarmelor false dupa corpul uman si masini, senzor: 1/3″ Progressive Scan CMOS, rezolutie: 2688 × 1520@ 30 fps, iluminare: Color: 0.005 Lux @ (F1.6, AGC ON), 0 Lux cu IR on, lentila: 2.8mm, distanta IR: 30m, 120 dB WDR/ICR Cut/BLC/HLC/3D DNR, Smart feature: Face detection, line crossing detection, intrusion detection, compresie: H.265+, triple streams, slot MicroSD/SDHC/SDXC card pana la 256 GB, interfata retea: 1 RJ45 10M/100M self-adaptive, alimentare: 12 VDC si PoE, IP67, temperatura de functionare: -30 °C to 60 °C, dimensiuni: Ø110.8 × 84.7 mm, greutate: 530 g. Accesorii optionale: DS-1280ZJ-DM18, DS-1250ZJ, DS-1259ZJ, DS-1272ZJ-110, DS-1272ZJ-110B, DS-1276ZJ-SUS, DS- 1258ZJ, DS-1275ZJ-SUS, DS-1271ZJ-110
Camere supraveghere IP
Camera supraveghere Hikvision IP dome DS-2CD2143G2-IS(BLACK)(2.8mm), 4MP, Acusens – filtrarea
Producator:
Hikvision
Disponibilitate:
Stoc epuizat
704,99 lei 1.349,98 lei
Stoc epuizat
| Format cameră | Dome |
|---|---|
| Obiectiv fix | 2.8mm |
| InfraRed | 30m |
| Obiectiv varifocal | No |
| Rezoluție cameră | HD 4MP |
| Tehnologie | IP |
| Camera Wireless | No |
| PoE | Da |
| Infrarosu | Da |
| Greutate | 530 g |
| Exterior | Da |
| Tip: | Dome |
| Interior | Da |
| Distanta Focala | 2.8 mm |
| Frame rate | 25 fps |
| Alimentare | 12 V |
| Lentila | Fixa |
| Audio | 1x Alarm In/1x Out |
| Dimensiuni | 110.8 x 110.8 x 84.7 mm |
| Altele | Mod inregitrare: Color/Alb-Negru |
| Senzor imagine | 4 MPCMOS1/3 inch |
| Iluminare min | 0.005 Lux |
| Distanta iluminare IR | Da, 30 m |
| Diafragma | 1.6 |
| Porturi | 1x RJ-45 ( Viteza retea: 10/100 MBps )1x 3.5mm jack output1x 3.5mm jack inputSD Card: micro SD |
| Protocoale suportate | TCP/IP, ICMP, HTTP, HTTPS, FTP, DHCP, DNS, DDNS, RTP, RTSP, NTP, UPnP, SMTP, IGMP, 802.1X, QoS, IPv6, UDP, Bonjour, SSL/TLS, PPPoE, WebSocket, WebSockets |
| Producator | HIKVISION |
| Garantie | 36 |
Nu există recenzii încă.