Camera supraveghere Hikvision IP Bullet DS-2CV2027G0-LDW(2.8mm),ColorVu – imagini color 24/7 (color si pe timp de noapte), filtrarea alarmelor false dupa corpul uman si masini, senzor: 1/1.8″ Progressive Scan CMOS, rezolutie:1920 × 1080@25fps, iluminare: Color: 0.0005 Lux @(F1.0, AGC ON), 0 Lux cu lumina alba, lentila: 2.8mm, unghi vizualizare:horizontal FOV: 106°, vertical FOV: 55°, diagonal FOV: 126°, Intrusion detection, line crossing detection, region entrance detection, region exiting detection,compresie: H.265+, slot micro SD/SDHC/SDXC pana la 256 GB, interfata retea: 1 RJ45 10 M/100 M self-adaptive, alimentare: 12 VDC si PoE, IP67,temperatura de functionare: -30 °C to 60 °C, dimensiuni: 175.6 × 73.0 × 89.1 mm, greutate: 490 g. Accesorii optionale: DS-1280ZJ-XS
Camera supraveghere Hikvision IP Bullet DS-2CV2027G0-LDW(2.8mm),ColorVu – imagini color 24/7
100 în stoc
384,99 lei 3.513,99 lei
100 în stoc
| Format cameră | Bullet |
|---|---|
| Obiectiv fix | 2.8mm |
| InfraRed | 30m |
| Obiectiv varifocal | No |
| Rezoluție cameră | HD 1080P( 2MP) |
| Tehnologie | IP |
| Camera Wireless | No |
| Infrarosu | Da |
| Exterior | Da |
| Lentila | Fixa |
| Greutate | 490 g |
| Interior | Da |
| Alimentare | 12 VDC |
| Frame rate | 30 fps max. |
| Distanta Focala | 2.8 mm |
| Montura Lentila | M12 |
| Tip: | Bullet |
| Video bit rate | 32 Kbps – 8 Mbps |
| Diafragma | F1.0 |
| Distanta iluminare IR | 40 m |
| Rezolutie video | 1920 x 1080 pixeli |
| Interfata comunicare | 1x RJ-45 10/100 Mbps |
| Senzor imagine | 1/2.8 inch Progressive Scan CMOS |
| Putere Consumata | maxim 7 W |
| Carcasa | Metal + PlasticIP66 |
| Wireless | Da2.4 GHzProtocol: IEEE802.11b, 802.11g, 802.11nEncryption Mode: 64/128-bit WEP, WPA-EAP/WPA2-EAP, WPA-PSK/WPA4-PSK |
| Audio | Da2-way |
| Antena | 2x externe |
| Dimensiuni | 175.6 × 73.0 × 89.1 mm |
| Setari Imagine | Saturation, brightness, contrast, sharpness, AGC, and white balance are adjustable by client software or web browser |
| Iluminare min | Color: 0.0005 Lux @ (F1.0, AGC ON) |
| Compresia Datelor | Compresie video: Main stream/Sub-stream: H.265/H.264Compresie audio: G.711/G.722.1/G.726/MP2L2/PCM |
| Audio bit rate | 32 – 160 Kbps |
| Functii speciale | One-key reset, anti-flicker, heartbeat, mirror, password protection, watermark, IP address filter, flash log, pixel counter |
| Network Storage | MicroSD/SDHC/SDXC card (256 GB) local storage, and NAS (NFS, SMB/CIFS) |
| Protocoale suportate | TCP/IP, ICMP, HTTP, FTP, DHCP, DNS, DDNS, RTP, RTSP,RTCP, NTP, UPnP, IGMP, QoS, IPv6, UDP, Bonjour |
| Producator | HIKVISION |
| Garantie | 36 |
Nu există recenzii încă.