Camera supraveghere Hikvision DS-2DE2A204IW-DE3(2.8-12mm)(C) 2-inch 2 MP 4X Powered by DarkFighter IR Network Speed Dome, Clear imaging against strong back lighting due to 120 dB WDR technology, 4x optical zoom allows for closer viewing of subjects in expansive areas,Up to 20m IR range ensures safety at night,Dimensions: Φ 130.7 mm × 101.7 mm , Weight: 0.53 kg, Working Temperature :-20°C to 60°C
Camere supraveghere IP
Camera supraveghere Hikvision DS-2DE2A204IW-DE3(2.8-12mm)(C) 2-inch 2 MP 4X Powered by
Producator:
Hikvision
Disponibilitate:
90 în stoc
472,99 lei 1.940,99 lei
90 în stoc
| Format cameră | Speed dome |
|---|---|
| Obiectiv fix | No |
| InfraRed | 20m |
| Obiectiv varifocal | 2.8-12mm |
| Rezoluție cameră | HD 1080P( 2MP) |
| Tehnologie | IP |
| Camera Wireless | Yes |
| Infrarosu | Da |
| Greutate | 530 g |
| Exterior | Da |
| Tip: | Dome |
| Interior | Da |
| Alimentare | 12 VDC |
| Lentila | Varifocala |
| Rezolutie video | 1920 x 1080 pixeli |
| Distanta iluminare IR | 20 m |
| Zoom optic: | 4x |
| Zoom digital | 16x |
| Senzor imagine | CMOS |
| Compresia Datelor | H.265+/H.265/H.264+/H.264/MJPEG |
| Carcasa | AluminiumIP66IK10 |
| Audio | 1x In1x OutMicrofon Incorporat |
| Interfata comunicare | 1x RJ45 |
| PoE | 802.3 af |
| Dimensiuni | 130.7 x 130.7 x 101.7 mm |
| Rezolutii | 2MP |
| Frame rate | 1080p @30fps |
| Iluminare min | 0.001 Lux |
| Video bit rate | 32 – 16384 Kbps |
| Audio bit rate | 64 Kbps (G.711)/16 Kbps (G.722.1)/16 Kbps (G.726)/32 Kbps la 192 Kbps(MP2L2) |
| Diafragma | 1.6 – 2.7 |
| Porturi | 1x RJ-45 (10 / 100 Base-T) |
| Protocoale suportate | IPv4/IPv6, HTTP, HTTPS, 802.1x, Qos, FTP, SMTP, UPnP, SNMP, DNS, DDNS, NTP, RTSP, RTCP, RTP, TCP/IP, DHCP, PPPoE, Bonjour |
| Producator | HIKVISION |
| Garantie | 36 |
Nu există recenzii încă.