Camera supraveghere Avigilon IP mini dome, seria H4M, 2.0C-H4M-D1-IR, rezolutie 2 MP (1920 x 1080), senzor imagine: 1/2.8″ Progressive Scan CMOS, lentila fixa: 2.8mm, distanta IR: 10metri, iluminare: 0.01 lux in color mode; 0 lux (F/1.2) in monochrome mode, Features: Content adaptive IR technology, Avigilon LightCatcher technology, Dual exposure Wide Dynamic Range ( 100 dB), Avigilon HDSM SmartCodec Idle scene mode technology, ONVIF-compliant, compresie: H.264 (MPEG-4 Part 10/AVC), Motion JPEG, interfata retea: 100BASE-TX, RJ-45, alimentare: PoE: IEEE802.3af Class 2 compliant, temperatura de functionare: 0 °C to 50 ° C, dimensiuni: 73 mm x 73 mm x 52 mm, greutate: 118 g
Camere supraveghere IP
Camera supraveghere Avigilon IP mini dome, seria H4M, 2.0C-H4M-D1-IR, rezolutie
Producator:
Avigilon
Disponibilitate:
Stoc epuizat
3.076,99 lei
Stoc epuizat
| Format cameră | Dome |
|---|---|
| Obiectiv fix | 2.8mm |
| InfraRed | 10m |
| Obiectiv varifocal | No |
| Rezoluție cameră | HD 1080P( 2MP) |
| Tehnologie | IP |
| Camera Wireless | No |
| PoE | Da |
| Frame rate | 30 fps |
| Infrarosu | Da |
| Day& Night | Da |
| Interior | Da |
| Distanta Focala | 2.8 mm |
| Tip: | IP Dome |
| Diafragma | F1.2 |
| Rezolutie video | 2 Mp |
| Senzor imagine | CMOS, 1/2.8 inch |
| Day/Night Switch | Automatic, Manual |
| Distanta iluminare IR | 10 m |
| Lentila | 2.8 mm |
| Interfata comunicare | RJ-45 |
| Exterior | Nu |
| Putere Consumata | Max 4W |
| Temperatura de functionare | 0 pana la 50 grade |
| Dimensiuni | 73 x 73 x 52 mm |
| Greutate | 118 g |
| Compresia Datelor | H.264 (MPEG-4 Part 10/AVC), Motion JPEG |
| Porturi | 1x RJ45 |
| Carcasa | Polycarbonate si Aluminium |
| Iluminare min | With IR: 0.01 lux in color mode; 0 lux (F/1.2) in monochrome modeWithout IR0.01 lux in color mode; 0.002 lux (F/1.2) in monochrome mode |
| Protocoale suportate | IPv4, HTTP, HTTPS, SOAP, DNS, NTP, RTSP, RTCP, RTP, TCP, UDP, IGMP, ICMP, DHCP, Zeroconf, ARP |
| Producator | AVIGILON |
| Garantie | 36 |
Nu există recenzii încă.