Camera supraveghere Hikvision IP mini dome DS-2CD2543G2-IWS(2.8mm), 4MP, Acusens – filtrarea alarmelor false dupa corpul uman si masini, microfon audio, senzor 1/3″ Progressive Scan CMOS, rezolutie 2688 × 1520@30fps, iluminare Color: 0.005 Lux @ (F1.6, AGC ON), B/W: 0 Lux cu IR, lentila 2.8mm, distanta IR 30m, 120 dB WDR,IR cut filter,BLC, HLC, 3D DNR, Smart feature: face detection, line crossing detection, intrusion detection, support alarm triggering by specified target types (human and vehicle), triple streams, Built-in Microphone,Realizing Wi-Fi connection and easy installation, audio: 1in/1out, alarme: 1in/1out, slot micro SD card, pana la 256 GB, retea 1 RJ45 10 M/100 M self-adaptive, alimentare 12 VDC si PoE, IP67,IK8, temperatura de functionare -30 °C la 60 °C, dimensiuni Ø 110 mm × 57.4 mm, greutate 380 g. Accesorii optionale: DS- 1272ZJ-120, DS-1280ZJ-DM46, DS-1275ZJ-SUS,DS-1272ZJ-120B,DS-1276ZJ- SUS,DS-1271ZJ-120
CAMERA MINI DOME IP 4MP 2.8MM 30M MIC
28 în stoc
900,99 lei 2.064,99 lei
28 în stoc
| Format cameră | Dome |
|---|---|
| Obiectiv fix | 2.8mm |
| InfraRed | 30m |
| Obiectiv varifocal | No |
| Rezoluție cameră | HD 4MP |
| Tehnologie | IP |
| Camera Wireless | Yes |
| Audio | Da |
| Infrarosu | Da |
| Exterior | Da |
| Lentila | Fixa |
| Interior | Da |
| Alimentare | 12 VDC |
| Day/Night Switch | Day, Night, Auto, Schedule |
| Frame rate | 30 fps max. |
| Day& Night | IR cut filter |
| Distanta Focala | 2.8 mm |
| Diafragma | F1.6 |
| Rezolutii | 4 MP |
| Setari Imagine | Rotate, mirror, privacy mask, saturation, brightness, contrast, sharpness, gain, white balance adjustable by client software or web browser |
| Montura Lentila | M12 |
| Senzor imagine | 1/3 inch Progressive Scan CMOS |
| Video bit rate | 32 Kbps – 8 Mbps |
| Interfata comunicare | 1x RJ-45 10/100 Mbps |
| Porturi | 1x alarm in1x alarm out1x audio in1x audio out |
| Temperatura de functionare | -30 °C – 60 °C |
| Tip: | Mini Dome |
| Audio bit rate | 8 – 320 kbps |
| PoE | Da802.3af, Class 3, 36 V to 57 V |
| Dimensiuni | 110 x 110 x 57.4 mm |
| Greutate | 380 g |
| Network Storage | NAS (NFS, SMB/CIFS), auto network replenishment (ANR) |
| Putere Consumata | Maxim 6 W |
| Wireless | Da2.4 GHzProtocol: IEEE802.11b, 802.11g, 802.11nEncryption Mode: 64/128-bit WEP, WPA-EAP/WPA2-EAP, WPA-PSK/WPA2-PSKRata de transfer: pana la 300 Mbps |
| Carcasa | IP67IK08 |
| Distanta iluminare IR | 30 fps max. |
| Compresia Datelor | Compresie video: H.265/H.264/H.265+/H.264+/MJPEGCompresie audio: G.711ulaw/G.711alaw/G.722.1/G.726/MP2L2/PCM/MP3/AAC-LC |
| Protocoale suportate | TCP/IP, ICMP, HTTP, HTTPS, FTP, DHCP, DNS, DDNS, RTP, RTSP, NTP, UPnP, SMTP, IGMP, 802.1X (except for -W model), QoS, IPv6, UDP, Bonjour, SSL/TLS, PPPoE, WebSocket, WebSockets |
| Producator | HIKVISION |
| Garantie | 36 |
Nu există recenzii încă.