Camera IP Turret TP-Link VIGI InSight S445ZI, 4MP, Lentila S445ZI 2.7mm~13.5mm x (5x), IR 60ml, +/H.265/H.264+/H.264, IR LED, 25fps/30fps (2688×1520), IP67, IK10, PoE/DC
Camera IP Turret TP-Link VIGI InSight S445ZI, 4MP, Lentila S445ZI
25 în stoc
1.072,99 lei 1.394,98 lei
25 în stoc
| Obiectiv fix | No |
|---|---|
| InfraRed | 30m |
| Obiectiv varifocal | 2.7-13.5MM |
| Rezoluție cameră | HD 4MP |
| Tehnologie | IP |
| Camera Wireless | No |
| Format cameră | Turret |
| Zoom optic: | 5x |
| Exterior | Da |
| Rezolutie video | 4 MP |
| Interior | Da |
| Temperatura de functionare | -30 – +60° C |
| Diafragma | F1.6 |
| Distanta iluminare IR | 60 m |
| Alimentare | 12V DC |
| Lentila | Variofocala |
| Tip: | Turret |
| Interfata comunicare | 1 x RJ-45 100 Mbps |
| Distanta Focala | 2.7 – 13.5 mm |
| Montura Lentila | M14 |
| Carcasa | MetalIP67 + IK10 |
| Audio | DaMicrofon integrat |
| PoE | PoE: 802.3af/at |
| Putere Consumata | 10.8 W (max.) |
| Dimensiuni | Φ112.3 × 92.5 mm |
| Greutate | 0.71 kg |
| Senzor imagine | 1/2.9 inch Progressive Scan CMOS |
| Rezolutii | 2688 x 1520 pixeli, 2560 x 1440 pixeli, 2304 x 1296 pixeli, 2048 x 1280 pixeli, 1920 x 1080 pixeli |
| Frame rate | 1 fps, 5 fps, 10 fps, 15 fps, 20 fps, 25 fps, 30 fps |
| Setari Imagine | MirrorBrightnessContrastSaturationSharpnessExposureWDRWhite BalancePrevent Overexposure to Infrared LightHLC Adjustable by Client Software |
| Iluminare min | 0.005 Lux; 0 Lux with IR Light |
| Video bit rate | Main Stream: 256 Kbps to 6 MbpsSub-Stream: 64 Kbps to 1024 Kbps |
| Audio bit rate | 64 Kbps(G.711 alaw) |
| Porturi | 1 x alarm in1 x alarm out1 x audio in1 x audio outSlot MicroSD, pana la 512 GB |
| Protocoale suportate | TCP/IP, UDP, ICMP, HTTP, HTTPS, DHCP, DNS, RTSP, NTP, UPnP UDP, SSL/TLS, FTP/SFTP, RTP, IPv4, IPv6, ARP |
| Producator | TP-LINK |
| Garantie | 60 |
Nu există recenzii încă.