CAMERA IP SPEED DOME 5.7∼205.2mm
CAMERA IP SPEED DOME 5.7∼205.2mm
Stoc epuizat
11.948,99 lei
Stoc epuizat
| Format cameră | Dome |
|---|---|
| Obiectiv fix | No |
| Obiectiv varifocal | 5.7-205mm |
| Rezoluție cameră | HD 4MP |
| Tehnologie | IP |
| Camera Wireless | No |
| InfraRed | 300m |
| Audio | Da |
| Greutate | 4 kg |
| Infrarosu | Da |
| Exterior | Da |
| Rezolutie video | 4 MP |
| Day/Night Switch | Auto |
| Day& Night | Da |
| Lentila | Varifocala |
| Carcasa | IP66IK10 |
| Audio bit rate | 16 – 256 kbps |
| Protocoale suportate | IPv4/IPv6, ARP, TCP, UDP, RTCP, RTP, RTSP, RTMP, HTTP, HTTPS, DNS, DDNS, DHCP, FTP, NTP, SMTP, SNMP, UPnP, Bonjour, SIP, PPPoE, VLAN, 802.1x, QoS, IGMP, ICMP, SSL |
| Interfata comunicare | 1 x RJ45 10/100 Mbps |
| Distanta iluminare IR | 180 m |
| PoE | IEEE 802.3at |
| Distanta Focala | 5.7 – 205.2 mm |
| Diafragma | F1.55 – F4.8 |
| Dimensiuni | 205 x 205 x 308 mm |
| Setari Imagine | Luminozitate, Contrast, Saturație, Claritate |
| Compresia Datelor | H.265+, H.265(HEVC), H.264+, H.264, MJPEG |
| Video bit rate | 16 Kbps – 16 Mbps (CBR/VBR Adjustable) |
| Senzor imagine | CMOSDimensiune: 1/1.8 inch |
| Porturi | 1 x microSD/microSDHC/microSDXC card, pana la 1 TB |
| Tip: | IP Speed Dome |
| Alimentare | AC 24V (3A±10%) / DC 24V |
| Putere Consumata | Min.: 13.4 W (AC 24V/ DC 24V), 15.1 W (PoE)Max.: 24.5 W (AC 24V/ DC 24V), 26.8 W (PoE) |
| Temperatura de functionare | -40℃ – 60℃ |
| Rezolutii | 2688 x 1520 pixeli, 2304 x 1296 pixeli, 1920 x 1080 pixeli, 1280 x 720 pixeli |
| Frame rate | 60/50/30/25 fps |
| Iluminare min | Color: 0.002Lux@F1.55B/W: 0Lux cu IR |
| Zoom optic: | 36x |
| Network Storage | NAS (Suport NFS, SMB/CIFS), ANR |
| Alarm Trigger: | Listă Neagră / Listă Albă, Eveniment de Atribute, Detecție Mișcare, Deconectare Rețea, Intrare Externă, Alarmă Audio etc |
| Producator | MILESIGHT TECHNOLOGY |
| Garantie | 36 |
Nu există recenzii încă.