Camera de supraveghere Speed Dome 2MP Hikvision DS-2DE3C210IX-DE(C1) (T5), lentila varifocala: 2.8-28mm, iluminare minima: Color: 0.005 Lux @ (F1.3, AGC ON), B/W: 0.001 Lux @ (F1.3, AGC ON), 0 Lux cu IR: 50m.
Camera de supraveghere Speed Dome 2MP Hikvision DS-2DE3C210IX-DE(C1) (T5), lentila
42 în stoc
1.345,99 lei 9.549,99 lei
42 în stoc
| Format cameră | Speed dome |
|---|---|
| Obiectiv fix | No |
| InfraRed | 50m |
| Rezoluție cameră | HD 1080P( 2MP) |
| Tehnologie | IP |
| Camera Wireless | No |
| Greutate | 1.90 kg |
| Obiectiv varifocal | 2.8-28mm |
| Infrarosu | Da |
| Exterior | Da |
| Interior | Da |
| Interfata comunicare | 1 x RJ-45 10/100 Mbps |
| Alimentare | 12 VDC |
| Day/Night Switch | Day, Night, Auto, Schedule |
| Day& Night | IR cut filter |
| Video bit rate | 32 Kbps – 16 Mbps |
| Network Storage | NAS (NFS, SMB/CIFS), ANR |
| Lentila | Variofocala |
| Audio | DaDifuzor si microfon incorporate |
| Senzor imagine | 1/1.8 inch Progressive Scan CMOS |
| Distanta iluminare IR | 50 m |
| Rezolutie video | 2 Mp |
| Zoom digital | 16x |
| Setari Imagine | Saturation, brightness, contrast, sharpness, gain, and white balance adjustable by client software or web browser |
| Protocoale suportate | IPv4/IPv6, HTTP, HTTPS, 802.1x, Qos, FTP, SMTP, UPnP, SNMP, DNS, DDNS, NTP, RTSP, RTCP, RTP, TCP/IP, UDP, IGMP, ICMP, DHCP, PPPoE, Bonjour |
| Temperatura de functionare | -30 – +65° C |
| Functii speciale | Mirror, password protection |
| Porturi | 1 x alarm in1 x alarm out1 x audio in1 x audio outSlot card microSD/microSDHC/microSDXC pana la 256GB |
| PoE | DaIEEE 802.3at |
| Carcasa | MetalIP66 |
| Frame rate | 25/30 fps max. |
| Audio bit rate | 64 Kbps (G.711)/16 Kbps (G.722.1)/16 Kbps (G.726)/32-192 Kbps (MP2L2)/16-64 Kbps (AAC) |
| Tip: | Speed Dome |
| Putere Consumata | 24 W Max. |
| Dimensiuni | 156.4 x 156.4 × 142.1 mm |
| Rezolutii | 1920 × 1080 pixeli, 1280 × 960 pixeli, 1280 × 720 pixeli |
| Iluminare min | Color: 0.005 Lux @ (F1.3, AGC ON), B/W: 0.001 Lux @ (F1.3, AGC ON), 0 Lux with IR |
| Compresia Datelor | Compresie video: H.265+/H.265/H.264+/H.264/MJPEGCompresie audio: G.711/G.722.1/G.726/MP2L2/PCM/AAC |
| Diafragma | F1.3 |
| Producator | HIKVISION |
| Garantie | 36 |
Nu există recenzii încă.