Camera de supraveghere Reolink Trackmix WiFi; TRACKMIX SERIES W760 Senzor: 1/3″+1/2.8″CMOS Rezolutie video: 8 Megapixeli (3840 x 2160 pixeli) Cadre/secunda: 25 FPS Lentila fixa: 2.8mm Diafragma: F1.6 Unghi de vizualizare: orizontal: 104°-38°/ vertical: 60°-21° Distanta iluminator IR: 15 m Numar LED-uri IR: 2 Microfon si difuzor incorporat Protocol: HTTP, HTTPS, SSL, TCP/IP, UDP, UPNP, RTSP,RTMP, SMTP, ONVIF, NTP, DHCP, DNS, DDNS, P2P Compresie video: H.264,H.265 Bit Rate: 4096Kbps -8192Kbps Detectia miscarii Standard Wireless: IEEE 802.11a/b/g/n Capacitate de stocare: card microSD de pana la 512GB (Cardul nu este inclus); Suporta Cloud Reolink Frecventa: 2.4 GHz/5 GHz Temperatura de functionare: -10°C pana la +55°C Alimentare: DC 12V/2A Dimensiuni: 228.2*147*129mm Greutate: 1.21kg
Camere supraveghere IP
Camera de supraveghere Reolink Trackmix WiFi; TRACKMIX SERIES W760
Producator:
Reolink
Disponibilitate:
84 în stoc
1.257,99 lei 1.488,99 lei
84 în stoc
| Obiectiv fix | 2.8mm |
|---|---|
| Obiectiv varifocal | No |
| Rezoluție cameră | HD 8MP |
| Tehnologie | IP |
| Camera Wireless | Yes |
| Format cameră | PTZ |
| InfraRed | 15m |
| Windows operating systems supported | Yes |
| Connectivity technology | Wireless |
| Maximum resolution | 3840 x 2160 pixels |
| Supported graphics resolutions | 3840 x 2160 |
| Supported video modes | 2160p |
| Screws included | Yes |
| Tilt angle range | 0 – 90° |
| Zoom capability | Yes |
| Mounting kit | Yes |
| Reset button | Yes |
| Ethernet interface type | Fast Ethernet |
| Antennas quantity | 2 |
| Antenna type | External |
| Security algorithms | WPA-PSK, WPA2-PSK |
| Number of users | 20 user(s) |
| Mounting type | Wall |
| DC output current | 1 A |
| Video streaming | Yes |
| Networking standards | IEEE 802.11a, IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n |
| Maximum memory card size | 256 GB |
| Placement supported | Outdoor |
| Night vision | Yes |
| Camera pan control | Yes |
| Camera tilt control | Yes |
| Number of lenses | 1 |
| Night vision distance | 30 m |
| Infra-red wavelength | 850 nm |
| Built-in HDD | No |
| Video motion detection | Yes |
| DC output voltage | 12 |
| Day/night mode | Yes |
| Infrared (IR) cut-off filter | Yes |
| Built-in speaker(s) | Yes |
| Sensor type | CMOS |
| Live view | Yes |
| Auto-tracking | Yes |
| Compatible memory cards | MicroSD (TransFlash) |
| Operating relative humidity (H-H) | 10 – 90% |
| Mac operating systems supported | Yes |
| Power source type | DC |
| Mobile operating systems supported | Android, iOS |
| BLUETOOTH | No |
| Operating temperature (T-T) | -10 – 55 °C |
| International Protection (IP) code | IP65 |
| Wi-Fi standards | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Audio system | 2-way |
| Width | 147 mm |
| Optical sensor size | 25.4 / 3 mm (1 / 3) |
| Weight | 1.21 kg |
| Depth | 228 mm |
| Height | 12.9 mm |
| Number of cameras | 1 |
| Frame rate | 25 fps |
| Form factor | Turret |
| Maximum aperture number | 1.6 |
| Number of illumination LEDs | 2 |
| User access level | Administrator, User |
| Human and vehicle targets classification | Yes |
| Pan range | 0 – 355° |
| Total megapixels | 8 MP |
| Fixed focal length | 2.8 mm |
| Pan speed | 90 °/sec |
| Lens viewing angle, horizontal | 38 – 104° |
| Lens viewing angle, vertical | 21 – 60° |
| Tilt speed | 1.5 °/sec |
| LED type | IR/White |
| Bit rate | 128Kbps – 8192Kbps |
| Supported network protocols | HTTP, HTTPS, SSL, TCP/IP, UDP, UPNP, RTSP,RTMP, SMTP, ONVIF, NTP, DHCP, DNS, DDNS, P2P |
| Producator | REOLINK |
| Garantie | 24 |
Nu există recenzii încă.