Camera de supraveghere 4G Reolink Go Plus; GO SERIES G330 Senzor: 1/2.7″CMOS Rezolutie video: 4 Megapixeli (2560 x 1440 pixeli) Cadre/secunda: 15 FPS Lentila fixa: 2.8mm Diafragma: F1.6 Unghi de vizualizare: orizontal: 105°vertical: 55° Distanta iluminator IR: 10 m Numar LED-uri IR: 6 Microfon si difuzor incorporat Protocol: SSL, TCP/IP, UDP, UPNP, SMTP, NTP, P2P Compresie video: H.265 Bit Rate: 1024Kbps – 4096Kbps Detectia miscarii Frecventa 3G/4G: Europe: LTE FDD: B1/B3/B7/B8/B20/B28A WCDMA: B1/B8 Capacitate de stocare: card microSD de pana la 128GB (Cardul nu este inclus); Suporta Cloud Reolink Temperatura de functionare: -10°C pana la +55°C Alimentare: baterie reincarcabila 28Wh Dimensiuni: Φ75 x 194mm Greutate: 450g
Camere supraveghere IP
Camera de supraveghere Reolink Go Plus; GO SERIES G330 Senzor:
Producator:
Reolink
Disponibilitate:
11 în stoc
906,99 lei 1.089,99 lei
11 în stoc
| Format cameră | Bullet |
|---|---|
| Obiectiv fix | 2.8mm |
| InfraRed | 10m |
| Obiectiv varifocal | No |
| Rezoluție cameră | HD 4MP |
| Tehnologie | IP |
| Camera Wireless | Yes |
| Windows operating systems supported | Yes |
| Ethernet LAN | No |
| Connectivity technology | Wireless |
| Maximum memory card size | 128 GB |
| Screws included | Yes |
| Supported graphics resolutions | 2560 x 1440 |
| Supported video modes | 1440p |
| Zoom capability | Yes |
| Motion sensor | Yes |
| Mounting kit | Yes |
| Reset button | Yes |
| SIM card slot | Yes |
| Mounting type | Wall |
| Placement supported | Outdoor |
| Night vision | Yes |
| Weatherproof | Yes |
| Number of lenses | 1 |
| LED type | IR |
| Infra-red wavelength | 850 nm |
| Frame rate | 15 fps |
| Built-in HDD | No |
| Video motion detection | Yes |
| Number of sensors | 1 |
| Form factor | Bullet |
| Night vision distance | 10 m |
| Maximum resolution | 2560 x 1440 pixels |
| Built-in speaker(s) | Yes |
| Number of batteries supported | 1 |
| Sensor type | CMOS |
| Live view | Yes |
| Power source type | Battery |
| Compatible memory cards | MicroSD (TransFlash) |
| Mac operating systems supported | Yes |
| Operating relative humidity (H-H) | 20 – 85% |
| Mobile operating systems supported | Android, iOS |
| Rechargeable battery | Yes |
| BLUETOOTH | No |
| Operating temperature (T-T) | -10 – 55 °C |
| International Protection (IP) code | IP65 |
| Audio system | 2-way |
| Optical sensor size | 25.4 / 3 mm (1 / 3) |
| Weight | 450 g |
| Total megapixels | 4 MP |
| Video compression formats | H.265 |
| Height | 194 mm |
| Digital zoom | 16x |
| Number of cameras | 1 |
| Video formats supported | H.265 |
| Human and vehicle targets classification | Yes |
| Motion sensor technology | Passive infrared (PIR) sensor |
| Number of illumination LEDs | 6 |
| Diameter | 7.5 cm |
| Lens viewing angle, horizontal | 95° |
| Lens viewing angle, vertical | 52° |
| Lens viewing angle, diagonal | 115° |
| Bit rate | 64 Kbps – 4096 Kbps |
| Alert notification type | E-mail, Push notification |
| Battery capacity | 28 Wh |
| Producator | REOLINK |
| Garantie | 24 |
Nu există recenzii încă.