Camera de supraveghere Reolink Argus 3 Pro; B330 Senzor: 1/2.7″ CMOS Rezolutie video: 5 Megapixeli (2880 x 1616 pixeli) Cadre/secunda: 15 FPS Lentila fixa: 2.8mm Unghi de vizualizare: orizontal: 105°/ vertical: 55°/ diagonal: 125° Distanta iluminator IR: 10 m Numar LED-uri IR: 6 Microfon si difuzor incorporat Protocol: SSL, TCP/IP, UDP, UPNP, SMTP, NTP, P2P Compresie video: H.265 Bit Rate: 1024Kbps – 4096Kbps Detectia miscarii Standard Wireless: IEEE 802.11a/b/g/n Capacitate de stocare: card microSD de pana la 128GB (Cardul nu este inclus); Suporta Cloud Reolink Frecventa: 2.4GHz/5GHz Temperatura de functionare: -10°C pana la +55°C Alimentare: baterie reincarcabila 6000mAh Dimensiuni: 127 x 90 x 56mm Greutate: 330g
Camere supraveghere IP
Camera de supraveghere Reolink Argus 3 Pro; B330 Senzor: 1/2.7"
Producator:
Reolink
Disponibilitate:
9 în stoc
596,99 lei 654,99 lei
9 în stoc
| Format cameră | Cube |
|---|---|
| Obiectiv fix | 2.8mm |
| InfraRed | 10m |
| Obiectiv varifocal | No |
| Rezoluție cameră | HD 4MP |
| Tehnologie | IP |
| Camera Wireless | Yes |
| Windows operating systems supported | Yes |
| Ethernet LAN | No |
| Connectivity technology | Wireless |
| Maximum memory card size | 128 GB |
| Screws included | Yes |
| Battery capacity | 6000 mAh |
| Motion sensor | Yes |
| Mounting kit | Yes |
| Reset button | Yes |
| Security algorithms | WPA, WPA2 |
| Mounting type | Wall |
| Virtual assistant | Amazon Alexa & Google Assistant |
| Networking standards | IEEE 802.11a, IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n |
| Night vision | Yes |
| Placement supported | Indoor & outdoor |
| Number of lenses | 1 |
| LED type | IR |
| Infra-red wavelength | 850 nm |
| Frame rate | 15 fps |
| Built-in HDD | No |
| Number of sensors | 1 |
| Built-in light | Yes |
| Lens viewing angle, diagonal | 125° |
| Day/night mode | Yes |
| Intelligent Video Surveillance (IVS) system features | Human detection, Pet detection, Vehicle detection |
| Colour temperature | 6500 K |
| Built-in speaker(s) | Yes |
| Sensor type | CMOS |
| Power source type | Battery |
| Compatible memory cards | MicroSD (TransFlash) |
| Total megapixels | 5 MP |
| Mac operating systems supported | Yes |
| Operating relative humidity (H-H) | 20 – 85% |
| Mobile operating systems supported | Android, iOS |
| Depth | 90 mm |
| BLUETOOTH | No |
| Operating temperature (T-T) | -10 – 55 °C |
| Weight | 330 g |
| Package height | 97 mm |
| Height | 56 mm |
| Width | 127 mm |
| Package depth | 220 mm |
| International Protection (IP) code | IP65 |
| Package width | 155 mm |
| Wi-Fi standards | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Optical sensor size | 25.4 / 2.7 mm (1 / 2.7) |
| Audio system | 2-way |
| Package weight | 700 g |
| Video compression formats | H.265 |
| Digital zoom | 16x |
| Number of cameras | 1 |
| Motion sensor technology | Passive infrared (PIR) sensor |
| Lens viewing angle, horizontal | 105° |
| Number of illumination LEDs | 6 |
| Bit rate range | 64 – 4096 Kbit/s |
| Lens viewing angle, vertical | 55° |
| Night vision distance | 20 m |
| Maximum resolution | 2880 x 1616 pixels |
| Supported network protocols | SSL, TCP/IP, UDP, UPNP, SMTP, NTP, P2P |
| Producator | REOLINK |
| Garantie | 24 |
Nu există recenzii încă.