Camera de supraveghere Milesight TS4466-X4RPE;4MP Senzor: 1/2″ Progressive Scan CMOS; Iluminare: Color: 0.005Lux@F1.6 B/W: 0Lux with IR on; Lentila: 8-32MM 4X Optical Zoom; IR:35M; Functii:Evidence Camera Linkage, Specific Lane Management, White/Black List up to 2000 records; LPR; Interfata retea: *RJ45 10M/100M Ethernet Port; Compresie Video: .265+/H.265(HEVC)/H.264+/H.264/MJPEG; Compatibilitate: API, HTTP, TCP, ONVIF Profile G & S & T; Slot card:microSD/SDHC/SDXC Card Local Storage, pana la 1TB; Putere Alimentare: PoE (802.3at) / DC 12V±10%; Clasa de protectie: IP67 si IK10; Dimeniune: 320mmX134mmX171mm; Greutate: 1623g
Camera de supraveghere Milesight TS4466-X4RPE;4MP Senzor: 1/2″ Progressive Scan CMOS;
Stoc epuizat
6.218,99 lei
Stoc epuizat
| Format cameră | Bullet |
|---|---|
| Obiectiv fix | No |
| InfraRed | No |
| Obiectiv varifocal | 8-32mm |
| Rezoluție cameră | HD 1080P( 2MP) |
| Tehnologie | IP |
| Camera Wireless | No |
| Audio | Da |
| Infrarosu | Da |
| Tip: | IP Bullet |
| Exterior | Da |
| Rezolutie video | 4 MP |
| Day/Night Switch | Auto |
| Day& Night | Da |
| Lentila | Varifocala |
| Zoom optic: | 4x |
| Distanta iluminare IR | 50 m |
| Carcasa | IP67IK10 |
| Montura Lentila | M14 |
| Audio bit rate | 16 – 256 kbps |
| Network Storage | NAS (Support NFS, SMB/CIFS), ANR |
| Protocoale suportate | IPv4/IPv6, ARP, TCP, UDP, RTCP, RTP, RTSP, RTMP, HTTP, HTTPS, DNS, DDNS, DHCP, FTP, NTP, SMTP, SNMP, UPnP, Bonjour, SIP, PPPoE, VLAN, 802.1x, QoS, IGMP, ICMP, SSL |
| Interfata comunicare | 1 x RJ45 10/100 Mbps |
| PoE | Da, 802.3at |
| Iluminare min | Color: 0.005Lux@F1.6B/W: 0Lux with IR on |
| Compresia Datelor | H.265+, H.265(HEVC), H.264+, H.264, MJPEG |
| Video bit rate | 16 Kbps – 16 Mbps (CBR/VBR Adjustable) |
| Greutate | 1.623 kg |
| Senzor imagine | CMOSDimensiune: 1/1.8 inch |
| Alimentare | DC 12V |
| Putere Consumata | Min.: 3.66W (DC 12V), 4.48W (PoE)Max.: 10.88W (DC 12V), 13.1W (PoE) |
| Temperatura de functionare | -40 – 60º C |
| Dimensiuni | 320 x 134 x 171 mm |
| Rezolutii | 2688 x 1520, 2304 x 1296, 1920 x 1080, 1280 x 720, 704 x 576, 640 x 480, 640 x 360, 352 x 288, 320 x 240 pixeli |
| Frame rate | 25/30/50/60 fps |
| Diafragma | F1.6 – F1.7 |
| Porturi | 1 x microSD/microSDHC/microSDXC card, pana la 1 TB |
| Alarm Trigger: | Listă neagră / listă albă, Eveniment pe bază de atribute, Detectare mișcare, Deconectare rețea, Intrare externă, Alarmă audio, etc. |
| Producator | MILESIGHT TECHNOLOGY |
| Garantie | 36 |
Nu există recenzii încă.