Camera de supraveghere IP Speed Dome 25X Powered by DarkFighter2MP Hikvision DS-2DE4A225IWG-E, lentila varifocala: 4.8-120mm, iluminare min: Color: 0.005 Lux @ (F1.6, AGC ON), B/W: 0.001 Lux @ (F1.6, AGC ON), 0 Lux cu IR: 50m, slot card de memorie: microSD/SDHC/SDXC card, up to 256 GB, alarma la evenimente: Motion detection, video tampering alarm, exception, alarm input and output, line crossing detection, intrusion detection, region entrance detection, region exiting detection, unattended baggage detection, object removal detection, audio exception detection, alimentare: 12 VDC, Max. 24 W; PoE (802.3at), protectie: IP66, dimensiuni: Ø 169 mm × 161 mm, greutate: 2.45kg, temperatura de functionare: -30 °C to 65 °C.
Camera de supraveghere IP Speed Dome 25X Powered by DarkFighter2MP
17 în stoc
2.675,99 lei 6.130,99 lei
17 în stoc
| Format cameră | Dome |
|---|---|
| Obiectiv fix | No |
| InfraRed | 50m |
| Tehnologie | IP |
| Camera Wireless | No |
| Obiectiv varifocal | 4.8-120mm |
| Greutate | 2.45 kg |
| Rezoluție cameră | HD 2MP |
| Audio | Da |
| Infrarosu | Da |
| Carcasa | IP66 |
| Exterior | Da |
| Lentila | Fixa |
| Tip: | Dome |
| Interior | Da |
| Alimentare | 12 VDC |
| Day/Night Switch | Day, Night, Auto, Schedule |
| Day& Night | IR cut filter |
| Diafragma | F1.6 |
| Interfata comunicare | 1x RJ-45 10/100 Mbps |
| Senzor imagine | 1/2.8 inch Progressive Scan CMOS |
| Rezolutii | 2 MP |
| Distanta iluminare IR | 50 m |
| Zoom digital | 16x |
| Temperatura de functionare | -30 °C – 65 °C |
| Setari Imagine | Saturation, brightness, contrast, sharpness, gain, and white balance adjustable by client software or web browser |
| Frame rate | 60 fps max. |
| Distanta Focala | 4.8 – 120 mm |
| Zoom optic: | 25x |
| Putere Consumata | 24 W Max. |
| Protocoale suportate | IPv4/IPv6, HTTP, HTTPS, 802.1x, QoS, FTP, SMTP, UPnP, SNMP, DNS, DDNS, NTP, RTSP, RTCP, RTP, TCP/IP, UDP, IGMP, ICMP, DHCP, PPPoE, Bonjour, WebSocket, WebSockets |
| PoE | Da, 802.3at |
| Iluminare min | Color: 0.005 Lux @ (F1.6, AGC ON), B/W: 0.001 Lux @ (F1.6, AGC ON), 0 Lux with IR |
| Audio bit rate | 64 Kbps (G.711)/16 Kbps (G.722.1)/16 Kbps (G.726)/32 to 192 Kbps (MP2L2)/128 to 1024 Kbps (PCM)/16 to 64 Kbps (AAC-LC) |
| Dimensiuni | 169 x 169 × 161 mm |
| Functii speciale | Mirror, password protectionSmart Tracking: Manual tracking, auto-tracking |
| Porturi | Slot microSD/microSDHC/microSDXC pana la 256GB1x alarm in1x alarm out1x audio in1x audio out |
| Producator | HIKVISION |
| Garantie | 36 |
Nu există recenzii încă.