Camera de supraveghere IP PT Hikvision DS-2DE2C400IWG/W(2.8MM)(W), lentila fixa: 2.8mm, iluminare: Color: 0.01 Lux @ (F1.6, AGC ON),B/W: 0.005 Lux @ (F1.6, AGC ON),0 Lux cu IR: 30m, microfon si difuzor incorporat, slot card de memorie: microSD/microSDHC/microSDXC card, up to 512 GB, alarma la evenimente: Motion detection (support alarm triggering by specified target type (human and vehicle)), exception, alimentare: 12 VDC ± 10%, 1 A, max. 10 W, Ø2 mm coaxial power plug, reverse polarity protection, protectie: IP66, dimensiuni: 163.9 mm × 185.8 mm × 131.9 mm, greutate: 565g, temperatura de functionare: -30 °C to 50 °C.
Camera de supraveghere IP PT Hikvision DS-2DE2C400IWG/W(2.8MM)(W), lentila fixa: 2.8mm,
100 în stoc
408,99 lei 936,99 lei
100 în stoc
| Obiectiv fix | 2.8mm |
|---|---|
| InfraRed | 30m |
| Obiectiv varifocal | No |
| Rezoluție cameră | HD 4MP |
| Tehnologie | IP |
| Camera Wireless | Yes |
| Format cameră | Pan&Tilt |
| Infrarosu | Da |
| Exterior | Da |
| Rezolutie video | 4 MP |
| Lentila | Fixa |
| Interior | Da |
| Interfata comunicare | 1 x RJ-45 10/100 Mbps |
| Distanta iluminare IR | 30 m |
| Distanta Focala | 2.8 mm |
| Diafragma | F1.6 |
| Audio | DaDifuzor si microfon incorporate |
| Frame rate | 25/30 fps |
| Rezolutii | 2560 × 1440 pixeli, 1920 × 1080 pixeli, 1280 × 720 pixeli |
| Tip: | PTZ |
| Senzor imagine | 1/2.9 inch Progressive Scan CMOS |
| Functii speciale | Heartbeat, mirror |
| Carcasa | PlasticIP66 |
| Alimentare | 12 VDC ± 10% |
| Putere Consumata | Max. 10 W |
| Temperatura de functionare | -30 – +50° C |
| Dimensiuni | 163.9 × 185.8 × 131.9 mm |
| Greutate | 565 g |
| Setari Imagine | Saturation, brightness, contrast, and sharpness adjustable by client software |
| Iluminare min | Color: 0.01 Lux @ (F1.6, AGC ON), B/W: 0.005 Lux @ (F1.6, AGC ON), 0 Lux with IR |
| Video bit rate | 256 Kbps – 2 Mbps |
| Porturi | 1 x microSD / SDHC / SDXC Card, pana la 512GB |
| Protocoale suportate | TCP/IP, ICMP, HTTP, HTTPS, FTP, DHCP, DNS, RTP, RTSP, RTCP, NTP, UPnP, IGMP, QoS, IPv4, IPv6, UDP, Bonjour, SSL/TLS |
| Alarm Trigger: | Basic Event: Motion detection (support alarm triggering by specified target type (human and vehicle)), exception |
| Producator | HIKVISION |
| Garantie | 36 |
Nu există recenzii încă.