Camera de supraveghere IP Dublu Turret 4MP Hikvision DS-2CD2346G3D- IZ2UY/SL(2.8/4MM), lentile fixe: 2.8mm si 4mm, iluminare min: Color: 0.001 Lux @ (F1.6, AGC ON), 0 Lux cu IR: 30m, microfon incorporat, difuzor incorporat, slot card de memorie: microSD/microSDHC/microSDXC maxim 512GB, alarma la evenimente: Motion detection (support alarm triggering by specified target types (human and vehicle)),video tampering alarm,exception, alimentare: 12 VDC, PoE: IEEE 802.3at, Class 4, max. 18 W, carcasa metalica, protectie: IP67, dimensiuni: 199.9 mm × 120.1 mm × 97.2 mm, greutate: 1200g, temperatura de functionare: -30°C to 60°C.
Camera de supraveghere IP Dublu Turret 4MP Hikvision DS-2CD2346G3D- IZ2UY/SL(2.8/4MM),
18 în stoc
3.536,99 lei 8.109,99 lei
18 în stoc
| InfraRed | 30m |
|---|---|
| Obiectiv varifocal | No |
| Rezoluție cameră | HD 4MP |
| Tehnologie | IP |
| Camera Wireless | No |
| Format cameră | Turret |
| Connectivity technology | Wired |
| Password protection | Yes |
| Card reader integrated | Yes |
| Ethernet LAN | Yes |
| Storage relative humidity (H-H) | 0 – 95% |
| Web browser | Yes |
| Placement supported | Indoor |
| Maximum memory card size | 512 GB |
| Motion sensor | Yes |
| Wide Dynamic Range (WDR) | Yes |
| Number of cameras | 2 |
| Reset button | Yes |
| Ethernet interface type | Fast Ethernet |
| IP address filtering | Yes |
| Networking standards | IEEE 802.3at |
| Languages support | Multi |
| Angle of rotation | 360° |
| Tilt angle range | 0 – 75° |
| Video streaming | Yes |
| Number of users | 32 user(s) |
| HTTPS encryption | Yes |
| Pan range | 0 – 360° |
| Night vision | Yes |
| Night vision distance | 30 m |
| LED type | IR |
| Infra-red wavelength | 850 nm |
| DC output voltage | 12 |
| Number of sensors | 1 |
| Progressive scan | Yes |
| Noise reduction technology | 3D noise reduction |
| Day/night mode | Yes |
| Mounting type | Ceiling/wall |
| Infrared (IR) cut-off filter | Yes |
| Frame rate | 30 fps |
| Built-in microphone | Yes |
| Built-in speaker(s) | Yes |
| Sensor type | CMOS |
| Noise reduction | Yes |
| Live view | Yes |
| Compatible memory cards | MicroSD (TransFlash), MicroSDHC, MicroSDXC |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports | 1 |
| Product colour | White |
| Power source type | DC |
| Operating relative humidity (H-H) | 0 – 95% |
| Housing material | Metal |
| Weight | 1.2 kg |
| Package weight | 1.57 kg |
| Package height | 165 mm |
| Storage temperature (T-T) | -30 – 60 °C |
| Operating temperature (T-T) | -30 – 60 °C |
| Power consumption (max) | 17 W |
| Package depth | 162 mm |
| Package width | 305 mm |
| Optical sensor size | 25.4 / 3 mm (1 / 3) |
| Total megapixels | 4 MP |
| Height | 97.2 mm |
| Number of lenses | 2 |
| Width | 199.9 mm |
| Obiectiv fix | 2.8mm + 4mm |
| Form factor | Turret |
| Maximum aperture number | 1.6 |
| Minimum illumination | 0 lx |
| Back Light Compensation (BLC) | Yes |
| Region of Interest (ROI) encoding | Yes |
| Mirror | Yes |
| Digest authentication | Yes |
| Highlight Compensation (HLC) | Yes |
| Password reset via email | Yes |
| Heartbeat | Yes |
| Bit rate | 32 Kbps – 16 Mbps |
| Signal-to-Noise Ratio (SNR) | 52 dB |
| Sample rates | 8 – 48 kHz |
| User access level | Administrator, Operator, User |
| Maximum resolution | 2688 x 1520 pixels |
| Number of languages | 33 |
| Camera shutter speed | 1/3 – 1/100000 s |
| Video compression formats | H.264, H.264+, H.265, H.265+, M-JPEG |
| Gain control type | Auto |
| Number of simultaneous live view channels | 6 channels |
| Pixel counter | Yes |
| Flash log | Yes |
| Audit log | Yes |
| Audio codecs | G.711/G.722.1/G.726/MP2L2/PCM/MP3/AAC-LC |
| Power consumption (Power over Ethernet (PoE)) | 18 W |
| Security algorithms | TLS |
| Alert notification type | |
| Number of Privacy masking areas | 8 |
| Lens viewing angle, horizontal | 99.3, 80° |
| Lens viewing angle, vertical | 52.9, 44.1° |
| Lens viewing angle, diagonal | 120.2, 94° |
| Focal length range | 2.8, 4.8 mm |
| Supported graphics resolutions | 640 x 360, 768 x 432, 1280 x 720 (HD 720), 1920 x 1080 (HD 1080) |
| DC output current | 1.42 A |
| Depth | 120.1 mm |
| Producator | HIKVISION |
| Garantie | 36 |
Nu există recenzii încă.