Camera de supraveghere IP Dome 8MP Hikvision DS-2CD1183G2-LIUF(2.8MM), lentila fixa 2.8mm, iluminare: Color: 0.01 Lux @ (F2.0, AGC ON),B/W: 0 Lux cu IR: 30m, microfon incorporat, difuzor incorporat, interfata audio: 1/1, alarma: 1/1, slot card de memorie: microSD/microSDHC/microSDXC maxim 512GB, alarma la evenimente: Motion detection (support alarm triggering by specified target types (human and vehicle)),video tampering alarm,exception, alimentare: 12 VDC ± 25%, 0.5 A, max. 6 W,Ø5.5 mm coaxial power plug, protectie: IP67, dimensiuni: Ø121.5 mm × 97.6 mm, greutate: 550g, temperatura de functionare: -30 °C to 60 °C.
Camera de supraveghere IP Dome 8MP Hikvision DS-2CD1183G2-LIUF(2.8MM), lentila fixa
100 în stoc
549,99 lei 1.259,99 lei
100 în stoc
| Format cameră | Dome |
|---|---|
| Obiectiv fix | 2.8mm |
| InfraRed | 30m |
| Obiectiv varifocal | No |
| Rezoluție cameră | HD 8MP |
| Tehnologie | IP |
| Camera Wireless | No |
| Infrarosu | Da |
| Exterior | Da |
| Lentila | Fixa |
| Day& Night | Da |
| Interior | Da |
| Alimentare | 12 VDC |
| Day/Night Switch | Day, Night, Auto, Schedule |
| Distanta iluminare IR | 30 m |
| Distanta Focala | 2.8 mm |
| Montura Lentila | M12 |
| Interfata comunicare | 1x RJ45 10/100 Mbps |
| Rezolutie video | 8 Mp |
| Greutate | 550 g |
| Tip: | IP Dome |
| Audio | 2-way |
| Temperatura de functionare | -30 °C – 60 °C |
| Senzor imagine | 1/2.7 inch CMOS |
| Dimensiuni | 121.5 x 121.5 x 97.6 mm |
| Diafragma | F2.0 |
| Protocoale suportate | TCP/IP, ICMP, DHCP, DNS, HTTP, RTP, RTSP, NTP, IGMP, IPv6, UDP, QoS, FTP, SMTP, UPnP |
| Carcasa | IP67IK08 |
| Frame rate | 12.5fps, 15fps |
| Video bit rate | 32 Kbps la 16 Mbps |
| Audio bit rate | 64 Kbps (G.711ulaw/G.711alaw)/16 Kbps (G.722.1)/16 Kbps (G.726)/32 la 160 Kbps (MP2L2)/16 la 64 Kbps (AAC-LC) |
| Alarm Trigger: | Detectarea mișcării (suportă declanșarea alarmei de către tipurile de ținte specificate (uman și vehicul)), alarmă de manipulare video, excepție |
| Putere Consumata | VDC: 6 WPoE: 7.5 W |
| Rezolutii | 3840 x 2160, 3200 x 1800 pixeli, 2688 x 1520 pixeli, 1920 x 1080 pixeli, 1280 x 720 pixeli, 640 x 480 pixeli, 640 x 360 pixeli |
| Setari Imagine | Mod de rotire, saturație, luminozitate, contrast, claritate, câștig, balans de alb, reglabil prin software-ul client sau browser web |
| Iluminare min | Color: 0.01 Lux @ (F2.0, AGC ON)B/W: 0 Lux cu IR |
| Porturi | 1x microSD / SDHC / SDXC Card, pana la 512GB |
| Producator | HIKVISION |
| Garantie | 36 |
Nu există recenzii încă.