Camera de supraveghere IP Dome 4K Hikvision DS-2CD2787G2T-LZS(2.8-12MM) (C), lentila varifocala: 2.8-12mm, iluminare: Color: 0.0008 Lux @ (F1.2, AGC ON),B/W: 0 Lux cu lumina alba: 40m, slot card de memorie: microSD/microSDHC/microSDXC card, up to 512 GB, alarma la evenimente: Motion detection (support alarm triggering by specified target types (human and vehicle)),video tampering alarm,exception, line crossing detection, intrusion detection, region entrance detection, region exiting detection (support alarm triggered by specified target types (human and vehicle)), scene change detection alimentare: 12 VDC ± 25%, 0.9 A, max. 10.8 W,Ø5.5 mm coaxial power plug, protectie: IP67, dimensiuni: Ø155 mm × 152 mm, greutate: 1525g, temperatura de functionare: -30 °C to 60 °C.
Camera de supraveghere IP Dome 4K Hikvision DS-2CD2787G2T-LZS(2.8-12MM) (C), lentila
32 în stoc
1.707,99 lei 3.050,99 lei
32 în stoc
| Format cameră | Dome |
|---|---|
| Obiectiv fix | No |
| InfraRed | 40m |
| Obiectiv varifocal | 2.8-12mm |
| Tehnologie | IP |
| Camera Wireless | No |
| Rezoluție cameră | 4K |
| Infrarosu | Da |
| Exterior | Da |
| Tip: | Dome |
| Interior | Da |
| Alimentare | 12 VDC |
| Temperatura de functionare | -30 – +60° C |
| Day/Night Switch | Day, Night, Auto, Schedule |
| Frame rate | 30 fps max. |
| Setari Imagine | Rotate mode, saturation, brightness, contrast, sharpness, gain, white balance, adjustable by client software or web browser |
| Montura Lentila | Integrata |
| Compresia Datelor | Compresie video: H.265+/H.265/H.264+/H.264/MJPEGCompresie audio: G.711/G.722.1/G.726/MP2L2/PCM/MP3/AAC-LC |
| Video bit rate | 32 Kbps – 16 Mbps |
| Audio bit rate | 64 Kbps (G.711ulaw/G.711alaw)/16 Kbps (G.722.1)/16 Kbps (G.726)/32 to 192 Kbps (MP2L2)/8 to 320 Kbps (MP3)/16 to 64 Kbps (AAC-LC) |
| Rezolutii | 8 MP |
| Diafragma | F1.0 |
| Lentila | Variofocala |
| Senzor imagine | 1/1.8 inch Progressive Scan CMOS |
| Distanta iluminare IR | 40 m |
| Network Storage | NAS (NFS, SMB/CIFS),Auto Network Replenishment (ANR), Together with high-end Hikvision memory card, memory card encryption and health detection are supported |
| Interfata comunicare | 1x RJ-45 10/100 Mbps |
| Iluminare min | Color: 0.0008 Lux @ (F1.0, AGC ON),0 Lux with light |
| Audio | DaMono sound |
| Carcasa | MetalIP67IK10 |
| Day& Night | 24/7 color imaging |
| Porturi | 1x alarm in1x alarm out1x audio in1x audio outSlot card microSD/microSDHC/microSDXC (pana la 512 GB) |
| PoE | 802.3at, Class 3 |
| Putere Consumata | 12.9 W Max. |
| Dimensiuni | 155 x 155 × 152 mm |
| Greutate | 1525 g |
| Functii speciale | Heartbeat, anti-banding, mirror, flash log, password reset via email, pixel counter, password protection, one-key reset, three streams |
| Protocoale suportate | TCP/IP, ICMP, HTTP, HTTPS, FTP, DHCP, DNS, DDNS, RTP, RTSP, NTP, UPnP, SMTP, IGMP, 802.1X, QoS, IPv6, UDP, Bonjour, SSL/TLS, PPPoE, SNMP, WebSocket,WebSockets |
| Producator | HIKVISION |
| Garantie | 36 |
Nu există recenzii încă.