Camera de supraveghere IP Dome 2MP HiWatch HWI-D620H-Z2812(C), lentila varifocala: 2.8-12mm, iluminare min.: Color: 0.005 Lux @(F1.6, AGC ON), B/W: 0 Lux cu IR: 30m, slot card de memorie: microSD pana la 256GB, alarma la evenimente: Motion detection, video tampering alarm, exception, alimentare: 12 VDC ± 25%, 0.8 A, max. 10 W, Ø5.5 mm coaxial power plug, protectie: IP67, dimensiuni: 140 mm × 140 mm × 154 mm, greutate: 820g, temperatura de functionare: -30 °C to 60 °C.
Camera de supraveghere IP Dome 2MP HiWatch HWI-D620H-Z2812(C), lentila varifocala:
Stoc epuizat
723,99 lei
Stoc epuizat
| Format cameră | Dome |
|---|---|
| Obiectiv fix | No |
| InfraRed | 30m |
| Obiectiv varifocal | 2.8-12mm |
| Rezoluție cameră | HD 1080P( 2MP) |
| Tehnologie | IP |
| Camera Wireless | No |
| Infrarosu | Da |
| Exterior | Da |
| Tip: | Dome |
| Interior | Da |
| PoE | DaIEEE 802.3af, Class 3 |
| Alimentare | 12 VDC |
| Frame rate | 30 fps max. |
| Distanta iluminare IR | 30 m |
| Day& Night | IR cut filter |
| Diafragma | F1.6 |
| Lentila | Varifocala |
| Video bit rate | 32 Kbps – 8 Mbps |
| Rezolutie video | 1920 x 1080 pixeli |
| Interfata comunicare | 1x RJ-45 10/100 Mbps |
| Senzor imagine | 1/2.8 inch Progressive Scan CMOS |
| Rezolutii | 2 MP |
| Montura Lentila | M14 |
| Protocoale suportate | TCP/IP, ICMP, HTTP, HTTPS, FTP, DHCP, DNS, DDNS, RTP, RTSP, RTCP, NTP, UPnP, SMTP, IGMP, 802.1X, QoS, IPv6, UDP, Bonjour |
| Putere Consumata | Maxim 10 W |
| Dimensiuni | 141.2 x 141.2 x 99.6 mm |
| Alarm Trigger: | Motion detection, Video tampering alarm, Network disconnected, IP address conflicted, illegal login |
| Greutate | 840 g |
| Carcasa | Metal + PlasticIP67IK10 |
| Day/Night Switch | Auto, scheduled |
| Setari Imagine | Saturation, brightness, contrast, sharpness, AGC, white balance adjustable by client software or web browser |
| Iluminare min | Color: 0.01 Lux @(F1.2, AGC ON), 0.018Lux @ (F1.6, AGC ON) |
| Compresia Datelor | Compresie video: H.265/H.264/MJPEG |
| Functii speciale | One-key reset, Anti-flicker, Heartbeat, Mirror, Password protection, Privacy mask, Watermark |
| Network Storage | Support Micro SD/SDHC/SDXC card (128G ), local storage and ANR |
| Producator | HiWatch |
| Garantie | 24 |
Nu există recenzii încă.