Camera de supraveghere IP Bullet LPR 4MP Milesight TS4466-X4RGPE, lentila varifocala: 8-32mm, 4X opticalZoom, iluminare min: Color: 0.005Lux@F1.6 B/W:0Lux cu IR 180m, interfata audio: 1/1, alarma: 1/1, slot card de memorie: microSD/SDHC/SDXC maxim 1TB, alarma la evenimente: Black/WhiteList, AttributesEvent, MotionDetection, NetworkDisconnection, ExternalInput, AudioAlarm, FTPUpload, SMTPUpload, SDCardRecord, ExternalOutput, SIPPhone, HTTP Notification, etc, alimentare: PoE(802.3at)/DC12V±10%, protectie: IP67, dimensiuni: 320mmX134mmX126mm / 320mmX134mmX208mm(cu antene), greutate: 1623g, temperatura de functionare: -40 °C to 60 °C.
Camera de supraveghere IP Bullet LPR 4MP Milesight TS4466-X4RGPE, lentila
Stoc epuizat
11.165,99 lei
Stoc epuizat
| Format cameră | Bullet |
|---|---|
| Obiectiv fix | No |
| Obiectiv varifocal | 8-32mm |
| Rezoluție cameră | HD 4MP |
| Tehnologie | IP |
| Camera Wireless | No |
| InfraRed | 180m |
| PoE | Da |
| Antena | Externa |
| Audio | Da |
| Infrarosu | Da |
| Tip: | IP Bullet |
| Exterior | Da |
| Rezolutie video | 4 MP |
| Day/Night Switch | Auto |
| Day& Night | Da |
| Lentila | Varifocala |
| Zoom optic: | 4x |
| Carcasa | IP67IK10 |
| Montura Lentila | M14 |
| Distanta iluminare IR | 180 m |
| Temperatura de functionare | -40°C – +60°C |
| Setari Imagine | Luminozitate, Contrast, Saturație, Claritate |
| Compresia Datelor | H.265+, H.265(HEVC), H.264+, H.264, MJPEG |
| Video bit rate | 16 Kbps – 16 Mbps (CBR/VBR Adjustable) |
| Audio bit rate | 16 – 256 kbps |
| Wireless | 5G, 4G, 3G |
| Interfata comunicare | 1 x RJ45 10/100 Mbps5G |
| Alimentare | PoE (802.3at) / DC 12V ±10% |
| Putere Consumata | 8 W max13 W max cu IR |
| Dimensiuni | 320 x 134 x 126 mm (fara antene)320 x 134 x 208 mm (cu antene) |
| Greutate | 1.623 kg |
| Senzor imagine | CMOSDimensiune: 1/1.8 inch |
| Rezolutii | 60Hz: 60fps@(2688×1520, 2304×1296, 1920×1080, 1280×720) |
| Iluminare min | Color: 0.005Lux@F1.6B/W: 0Lux cu IR |
| Distanta Focala | 8 mm – 32 mm |
| Porturi | Card Micro SD (pana la 1 TB)Nano SIM |
| Protocoale suportate | IPv4/IPv6, ARP, TCP, UDP, RTCP, RTP, RTSP, RTMP, HTTP, HTTPS, DNS, DDNS, DHCP, FTP, NTP, SMTP, SNMP, UPnP, Bonjour, SIP, PPPoE, VLAN, 802.1x, QoS, IGMP, ICMP, SSL |
| Alarm Trigger: | Listă neagră/albă, Eveniment pe bază de atribute, Detectare mișcare, Deconectare rețea, Intrare externă, Alarmă audio, etc. |
| Producator | MILESIGHT TECHNOLOGY |
| Garantie | 36 |
Nu există recenzii încă.