Camera de supraveghere IP Bullet DeepinView ANPR Moto 4MP Hikvision IDS-2CD7A46G0/P-IZHSY(8-32MM)(C), lentila varifocala: 8-32mm, iluminare: Color: 0.0005 Lux @ (F1.2, AGC ON); B/W: 0.0001 Lux @ (F1.2, AGC ON), 0 Lux cu IR: 100m, slot card de memorie: microSD/microSDHC/microSDXC card, up to 1 TB, alarma la evenimente: Motion detection (support alarm triggering by specified target types (human and vehicle)),video tampering alarm,exception (network disconnected, IP address conflict, illegal login, abnormal restart, HDD full, HDD error),video quality diagnosis,vibration detection, scene change detection,audio exception detection,defocus detection, alimentare: 12 VDC ± 20%, 1.19 A, max. 14.28 W, three-core terminal block, PoE: IEEE 802.3at, Type 2, Class 4, 42.5 V to 57 V, 0.396 A to 0. 295 A, max. 16.8 W, protectie: IP67, dimensiuni: Ø140 mm × 351 mm, greutate: 1950g, temperatura de functionare: -40 °C to 60 °C.
Camera de supraveghere IP Bullet DeepinView ANPR Moto 4MP Hikvision
Stoc epuizat
12.024,99 lei
Stoc epuizat
| Format cameră | Bullet |
|---|---|
| Obiectiv fix | No |
| InfraRed | 100m |
| Obiectiv varifocal | 8-32mm |
| Rezoluție cameră | HD 4MP |
| Tehnologie | IP |
| Camera Wireless | No |
| Greutate | 1.95 kg |
| Audio | Da |
| Infrarosu | Da |
| Exterior | Da |
| Interior | Da |
| Alimentare | 12 VDC |
| Compresia Datelor | Compresie video: H.265+/H.265/H.264+/H.264/MJPEGCompresie audio: G.711/G.722.1/G.726/MP2L2/PCM/MP3/AAC-LC |
| Lentila | Varifocala |
| Rezolutii | 4 MP |
| Tip: | Bullet |
| Temperatura de functionare | -30 – 60 grade C |
| Video bit rate | 32 Kbps – 8 Mbps |
| Network Storage | NAS (NFS, SMB/CIFS), ANR |
| Audio bit rate | 8 Kbps – 320 Kbps |
| Carcasa | MetalIP67IK10 |
| Senzor imagine | 1/1.8 inch CMOS |
| Setari Imagine | Rotate mode,saturation,brightness,contrast,sharpness,gain,white balance,adjustable by client software or web browser |
| Distanta iluminare IR | 100 m |
| Interfata comunicare | 1x RJ45 10/100/1000 Mbps |
| PoE | 802.3at |
| Putere Consumata | maxim 16.8 W |
| Altele | DORI (Detectie: 150.3/400m, Observare: 59.7/158.7m, Recunoastere: 30.1/80m, Identificare: 15/40m) |
| Frame rate | 60fps max |
| Iluminare min | Color: 0.0005 Lux; B/W: 0.0001 Lux; 0 Lux cu IR |
| Diafragma | F1.7 – F1.73 |
| Functii speciale | EISSmart Supplement LightWDRHLCBLC3D DNRSNRDefogDistortion Correction |
| Porturi | Slot microSD pana la 1TB |
| Protocoale suportate | TCP/IP, ICMP, HTTP, HTTPS, FTP, SFTP, SRTP, DHCP, DNS, DDNS, RTP, RTSP, RTCP, PPPoE, NTP,UPnP, SMTP, SNMP, IGMP, 802.1X, QoS, IPv6, UDP, Bonjour, SSL/TLS, WebSocket, WebSockets |
| Producator | HIKVISION |
| Garantie | 60 |
Nu există recenzii încă.