Camera de supraveghere IP Bullet 8MP Hikvision DS-2CD2T87G2H- LISU/SL(4MM)(EF), lentila fixa 4mm, iluminare min: Color: 0.0005 Lux @ (F1.0, AGC ON), 0 Lux cu lumina alba: 60m, IR 60m, microfon incorporat, difuzor incorporat, interfata audio: 1/1, alarma: 1/1, slot card de memorie: microSD/microSDHC/microSDXC maxim 512GB, alarma la evenimente: Motion detection (support alarm triggering by specified target types (human and vehicle)),video tampering alarm,exception, alimentare: 12 VDC ± 25%, 0.88 A, max. 10.5 W, Ø 5.5 mm coaxial power plug, protectie: IP67, dimensiuni: Ø 286.7 mm × 93.3 mm × 91.2 mm, greutate: 1205g, temperatura de functionare: -30 °C to 60 °C.
Camera de supraveghere IP Bullet 8MP Hikvision DS-2CD2T87G2H- LISU/SL(4MM)(EF), lentila
Stoc epuizat
1.671,99 lei 3.831,99 lei
Stoc epuizat
| Format cameră | Bullet |
|---|---|
| Obiectiv fix | 4mm |
| InfraRed | 60m |
| Obiectiv varifocal | No |
| Rezoluție cameră | HD 8MP |
| Tehnologie | IP |
| Camera Wireless | No |
| Exterior | Da |
| Lentila | Fixa |
| Interior | Da |
| Interfata comunicare | 1 x RJ-45 10/100 Mbps |
| Alimentare | 12 VDC |
| Temperatura de functionare | -30 – +60° C |
| Day/Night Switch | Day, Night, Auto, Schedule |
| Frame rate | 30 fps max. |
| Setari Imagine | Rotate mode, saturation, brightness, contrast, sharpness, gain, white balance, adjustable by client software or web browser |
| Day& Night | IR cut filter |
| Video bit rate | 32 Kbps – 16 Mbps |
| Audio bit rate | 64 Kbps (G.711ulaw/G.711alaw)/16 Kbps (G.722.1)/16 Kbps (G.726)/32 to 192 Kbps (MP2L2)/8 to 320 Kbps (MP3)/16 to 64 Kbps (AAC-LC) |
| Porturi | 1 x alarm in1 x alarm out1 x audio in1 x audio outSlot card microSD/microSDHC/microSDXC pana la 512GB |
| Distanta iluminare IR | 60 m |
| Tip: | Bullet |
| Distanta Focala | 4 mm |
| Carcasa | MetalIP67 |
| Diafragma | F1.0 |
| Rezolutie video | 8 Mp |
| Audio | DaDifuzor si microfon incorporate |
| Senzor imagine | 1/1.8 inch Progressive Scan CMOS |
| Functii speciale | Heartbeat, mirror, flash log, password reset via email, pixel counter, anti-banding |
| Alarm Trigger: | Basic Event: Motion detection (support alarm triggering by specified target types (human and vehicle)), video tampering alarm, exceptionSmart Event: Scene change detection |
| Montura Lentila | M16 |
| Compresia Datelor | Compresie video: H.265/H.264/H.264+/H.265+/MJPEGCompresie audio: G.711/G.722.1/G.726/MP2L2/PCM/MP3/AAC-LC |
| Network Storage | NAS (NFS, SMB/CIFS), auto network replenishment (ANR) |
| Protocoale suportate | TCP/IP, ICMP, HTTP, HTTPS, FTP, DHCP, DNS, DDNS, RTP, RTSP, RTCP, NTP, UPnP, SMTP, IGMP, 802.1X, QoS, IPv4, IPv6, UDP, Bonjour, SSL/TLS, PPPoE, SNMP, WebSocket, WebSockets, SRTP, SFTP |
| Dimensiuni | 286.7 × 93.3 × 91.2 mm |
| Greutate | 1205 g |
| Iluminare min | Color: 0.0005 Lux @ (F1.0, AGC ON),0 Lux with light |
| PoE | Da, IEEE 802.3af, Class 3 |
| Rezolutii | 3840 × 2160 pixeli, 3200 × 1800 pixeli, 2688 × 1520 pixeli, 1920 × 1080 pixeli, 1280 × 720 pixeli |
| Putere Consumata | 10.5 W Max. |
| Producator | HIKVISION |
| Garantie | 24 |
Nu există recenzii încă.