Camera de supraveghere IP Bullet 8MP Hikvision DS-2CD2T83G2-2LI(2.8MM), lentila fixa 2.8mm, iluminare min: Color: 0.0005 Lux @ (F1.6, AGC ON), 0 Lux cu lumina alba, IR 60m, microfon incorporat, slot card de memorie: microSD/microSDHC/microSDXC maxim 512GB, alarma la evenimente: Motion detection (support alarm triggering by specified target types (human and vehicle)),video tampering alarm,exception, alimentare: 12 VDC ± 25%, 0.66 A, max. 8.0 W, Ø5.5 mm coaxial power plug, reverse polarity protection, protectie: IP67, dimensiuni: 88.7 mm × 93.1 mm × 286.7 mm, greutate: 1160g, temperatura de functionare: -30 °C to 60 °C.
Camera de supraveghere IP Bullet 8MP Hikvision DS-2CD2T83G2-2LI(2.8MM), lentila fixa
48 în stoc
1.062,99 lei 2.434,99 lei
48 în stoc
| Format cameră | Bullet |
|---|---|
| Obiectiv fix | 2.8mm |
| InfraRed | 60m |
| Obiectiv varifocal | No |
| Rezoluție cameră | HD 8MP |
| Tehnologie | IP |
| Camera Wireless | No |
| Exterior | Da |
| Lentila | Fixa |
| Interior | Da |
| Interfata comunicare | 1 x RJ-45 10/100 Mbps |
| PoE | DaIEEE 802.3af, Class 3 |
| Alimentare | 12 VDC |
| Temperatura de functionare | -30 – +60° C |
| Day/Night Switch | Day, Night, Auto, Schedule |
| Frame rate | 30 fps max. |
| Day& Night | IR cut filter |
| Video bit rate | 32 Kbps – 16 Mbps |
| Distanta Focala | 2.8 mm |
| Diafragma | F1.6 |
| Distanta iluminare IR | 60 m |
| Montura Lentila | M12 |
| Tip: | Bullet |
| Carcasa | MetalIP67 |
| Rezolutie video | 8 Mp |
| Senzor imagine | 1/2.8 inch Progressive Scan CMOS |
| Functii speciale | Heartbeat, mirror, flash log, password reset via email, pixel counter, anti-banding |
| Putere Consumata | 8 W Max. |
| Network Storage | NAS (NFS, SMB/CIFS),Auto Network Replenishment (ANR), Together with high-end Hikvision memory card, memory card encryption and health detection are supported |
| Porturi | Slot MicroSD/SDHC/SDXC pana la 512GB |
| Alarm Trigger: | Basic Event: Motion detection (support alarm triggering by specified target types (human and vehicle)), video tampering alarm, exception |
| Protocoale suportate | TCP/IP, ICMP, HTTP, HTTPS, FTP, DHCP, DNS, DDNS, RTP, RTSP, RTCP, NTP, UPnP, SMTP, IGMP, 802.1X, QoS, IPv4, IPv6, UDP, Bonjour, SSL/TLS, PPPoE, SNMP, WebSocket, WebSockets |
| Rezolutii | 3200 × 1800 pixeli, 2688 × 1520 pixeli, 1920 × 1080 pixeli, 1280 × 720 pixeli |
| Dimensiuni | 88.7 × 93.1 × 286.7 mm |
| Greutate | 1160 g |
| Iluminare min | Color: 0.005 Lux @ (F1.6, AGC ON),0 Lux with light |
| Compresia Datelor | Compresie video: H.265/H.264/H.264+/H.265+ |
| Producator | HIKVISION |
| Garantie | 36 |
Nu există recenzii încă.