Camera de supraveghere IP Bullet 2MP ColorVu Hikvision DS-2CD1T27G2H- LIU(2.8MM), lentila fixa 2.8mm, iluminare: Color: 0.001 Lux @ (F1.0, AGC ON),B/W: 0 Lux with IR: 50m, microfon incorporat, interfata: 1 x RJ45 10 M/100 M self-adaptive Ethernet port, alarma la evenimente: Motion detection (support alarm triggering by specified target types (human and vehicle)),video tampering alarm,exception, alimentare: 12 VDC ± 25%, 0.6 A, max. 7.2 W,Ø5.5 mm coaxial power plug,reverse polarity protection, PoE: IEEE 802.3af, Class 3, max. 8.7 W, protectie: IP67, dimensiuni: 81 mm × 83.7 mm × 201.96 mm, greutate: 550g, temperatura de functionare: -30 °C to 60 °C.
Camera de supraveghere IP Bullet 2MP ColorVu Hikvision DS-2CD1T27G2H- LIU(2.8MM),
39 în stoc
479,99 lei 1.097,99 lei
39 în stoc
| Format cameră | Bullet |
|---|---|
| Obiectiv fix | 2.8mm |
| InfraRed | 50m |
| Obiectiv varifocal | No |
| Tehnologie | IP |
| Camera Wireless | No |
| Rezoluție cameră | HD 2MP |
| Infrarosu | Da |
| Exterior | Da |
| Lentila | Fixa |
| Interior | Da |
| Interfata comunicare | 1 x RJ-45 10/100 Mbps |
| Alimentare | 12 VDC |
| Putere Consumata | 7.5 W Max. |
| Temperatura de functionare | -30 – +60° C |
| Day/Night Switch | Day, Night, Auto, Schedule |
| Setari Imagine | Rotate mode, saturation, brightness, contrast, sharpness, gain, white balance, adjustable by client software or web browser |
| Day& Night | IR cut filter |
| Distanta Focala | 2.8 mm |
| Montura Lentila | M12 |
| Tip: | Bullet |
| Video bit rate | 32 Kbps – 8 Mbps |
| Diafragma | F1.0 |
| Senzor imagine | 1/2.8 inch Progressive Scan CMOS |
| Greutate | 550 g |
| PoE | IEEE 802.3af, Class 3 |
| Carcasa | Metal + PlasticIP67 |
| Iluminare min | Color: 0.001 Lux @ (F1.0, AGC ON),0 Lux with light |
| Distanta iluminare IR | 50 m |
| Compresia Datelor | Compresie video: H.265+/H.265/H.264+/H.264/MJPEGCompresie audio: G.711/G.722.1/G.726/MP2L2/PCM/AAC-LC |
| Rezolutie video | 2 Mp |
| Dimensiuni | 81 × 83.7 × 201.96 mm |
| Audio bit rate | 64 Kbps (G.711)/16 Kbps (G.722.1)/16 Kbps (G.726)/32 to 160 Kbps (MP2L2)/16 to 64 Kbps (AAC-LC) |
| Functii speciale | Heartbeat, anti-banding, mirror, password protection, password reset via email |
| Protocoale suportate | IPv4,IPv6,TCP/IP, ICMP, DHCP, DNS, HTTP, RTP, RTSP, RTCP, NTP, IGMP, UDP, QoS, FTP, SMTP, UPnP |
| Rezolutii | 1920 × 1080 pixeli, 1280 × 720 pixeli |
| Audio | Da, mono |
| Frame rate | 30/25 fps max. |
| Alarm Trigger: | Basic Event: Motion detection (support alarm triggering by specified target types (human and vehicle)),video tampering alarm,exception |
| Producator | HIKVISION |
| Garantie | 36 |
Nu există recenzii încă.