Camera de supraveghere Hikvision IP Bullet DS-2CD2026G2-IU 2.8mm D; 2MP;-U:Built-in microphone for real-time audio security, culoare alba 1/2.8″ Progressive Scan CMOS; 1920 × 1080@ 30fps; Color: 0.01 Lux @ (F1.2, AGC ON), 0.028 Lux @ (F2.0, AGC ON)0 Lux with IR; lentila: 2.8mm, distanta IR: 40m; triple stream; compresie:H.265+, H.265, H.264+, H.264; 120dB Wide Dynamic Range/ BLC/3D DNR/HLC/ROI, detectie intrusi, depasire linie virtuala si detectie faciala; suporta Micro SD/SDHC/SDXC card pana la 128G; 1 RJ45 10M/100M self-adaptive Ethernet port; Alimentare:12 VDC & PoE (802.3af, class 3);Temperatura de functionare: -30 °C la +60 ° C;Dimensiuni: Ø74.4 mm × 179.2 mm; Greutate: 500 g.
Camera de supraveghere Hikvision IP Bullet DS-2CD2026G2-IU 2.8mm D; 2MP;-U:Built-in
Stoc epuizat
608,99 lei 1.676,00 lei
Stoc epuizat
| Format cameră | Bullet |
|---|---|
| Obiectiv fix | 2.8mm |
| InfraRed | 40m |
| Obiectiv varifocal | No |
| Rezoluție cameră | HD 1080P( 2MP) |
| Tehnologie | IP |
| Camera Wireless | No |
| Greutate | 500 g |
| Exterior | Da |
| Lentila | Fixa |
| Interior | Da |
| Audio | DaMicrofon incorporat |
| Day/Night Switch | Day, Night, Auto, Schedule |
| Setari Imagine | Rotate mode, saturation, brightness, contrast, sharpness, gain, white balance, adjustable by client software or web browser |
| Day& Night | IR cut filter |
| Audio bit rate | 64 Kbps (G.711ulaw/G.711alaw)/16 Kbps (G.722.1)/16 Kbps (G.726)/32 to 192 Kbps (MP2L2)/8 to 320 Kbps (MP3)/16 to 64 Kbps (AAC-LC) |
| Distanta Focala | 2.8 mm |
| Carcasa | IP67 |
| Montura Lentila | M12 |
| Tip: | Bullet |
| Alimentare | 12V DC |
| Video bit rate | 32 Kbps – 8 Mbps |
| Distanta iluminare IR | 40 m |
| Rezolutie video | 1920 x 1080 pixeli |
| Interfata comunicare | 1x RJ-45 10/100 Mbps |
| Senzor imagine | 1/2.8 inch Progressive Scan CMOS |
| Rezolutii | 2 MP |
| Frame rate | 25 fps |
| Compresia Datelor | Compresie video: H.265/H.264/H.264+/H.265+/MJPEGCompresie audio: G.711/G.722.1/G.726/MP2L2/PCM/MP3/AAC-LC |
| Diafragma | F1.4 |
| Putere Consumata | 6 W |
| PoE | Da, 802.3af, class 3 |
| Protocoale suportate | TCP/IP, ICMP, HTTP, HTTPS, FTP, DHCP, DNS, DDNS, RTP, RTSP, NTP, UPnP, SMTP, IGMP, 802.1X, QoS, IPv4, IPv6, UDP, Bonjour, SSL/TLS, PPPoE, SNMP, WebSocket, WebSockets |
| Dimensiuni | 74.4 x 74.4 x 179.2 mm |
| Iluminare min | Color: 0.002 Lux @ (F1.4, AGC ON),B/W: 0 Lux with IR |
| Functii speciale | DORI: 44 mAnti-flicker, heartbeat, mirror, privacy mask, flash log, password reset via email, pixel counter |
| Network Storage | NAS (NFS, SMB/CIFS), auto network replenishment (ANR)Together with high-end Hikvision memory card, memory card encryption and health detection are supported |
| Producator | HIKVISION |
| Garantie | 36 |
Nu există recenzii încă.