Camera de supraveghere EZVIZ H9C Dual WI-FI Rezolutie video: 2304 × 1296 Lentila fixa: 2.8mm Unghi de vizualizare: orizontal: 108°, vertical: 56°, diagonal 130° Distanta iluminator IR: 30 m Compresie video: H.265 / H.264 Detectarea formei umane alimentate de AI / detectarea formelor alimentate de AI / detectarea mișcării Frecventa: 2,4 GHz ~ 2,4835 GHz Slot pentru card Micro SD (Max. 512G) Temperatura de functionare: -30°C pana la +50°C Alimentare: C.c. 12 V / 1.5 A Dimensiuni: 145 × 116 × 142 mm Greutate: 668g
Camere supraveghere IP
Camera de supraveghere EZVIZ H9C Dual WI-FI Rezolutie video: 2304
Producator:
Ezviz
Disponibilitate:
61 în stoc
497,99 lei
61 în stoc
| Obiectiv fix | 2.8mm |
|---|---|
| InfraRed | 30m |
| Obiectiv varifocal | No |
| Wi-Fi | Yes |
| Rezoluție cameră | HD 3MP |
| Tehnologie | IP |
| Camera Wireless | Yes |
| Format cameră | Pan&Tilt |
| Password protection | Yes |
| Card reader integrated | Yes |
| Ethernet LAN | Yes |
| Screws included | Yes |
| Maximum memory card size | 512 GB |
| Mounting kit | Yes |
| Wide Dynamic Range (WDR) | Yes |
| Connectivity technology | Wired & Wireless |
| Tilt angle range | 0 – 80° |
| Placement supported | Outdoor |
| Night vision | Yes |
| Weatherproof | Yes |
| Mounting type | Ceiling/Wall/Pole |
| Form factor | Dome |
| LED type | IR |
| Frame rate | 15 fps |
| Built-in HDD | No |
| Video motion detection | Yes |
| DC output voltage | 12 |
| Maximum resolution | 2304 x 1296 pixels |
| Progressive scan | Yes |
| Channel bandwidth | 20 MHz |
| Sensor type | CMOS |
| Wi-Fi standards | 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Auto-tracking | Yes |
| Height | 145 mm |
| Compatible memory cards | MicroSD (TransFlash) |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports | 1 |
| Weight | 668 g |
| Product colour | White |
| Power source type | DC |
| Operating temperature (T-T) | -30 – 50 °C |
| Operating relative humidity (H-H) | 0 – 95% |
| Package type | Box |
| BLUETOOTH | No |
| Package width | 150 mm |
| Package weight | 960 g |
| Width | 116 mm |
| Package height | 150 mm |
| Optical sensor size | 25.4 / 2.7 mm (1 / 2.7) |
| Power consumption (max) | 12 W |
| Package depth | 194 mm |
| Depth | 142 mm |
| Number of lenses | 2 |
| Number of cameras | 1 |
| Intelligent Video Surveillance (IVS) system features | Human detection, Vehicle detection |
| Pan range | 0 – 350° |
| Anti-flicker | Yes |
| Heartbeat | Yes |
| Digital watermark | Yes |
| Drilling template included | Yes |
| Minimum illumination | 0.5 lx |
| DC output current | 1.5 A |
| B/W night vision distance | 30 m |
| Certification | CE / WEEE / RoHS / REACH |
| Producator | EZVIZ |
| Garantie | 24 |
Nu există recenzii încă.