Xiaomi 70mai Dash Cam A400 Ivory
Camere auto
Xiaomi 70mai Dash Cam A400 Ivory
Producator:
7mai
Disponibilitate:
Stoc epuizat
499,98 lei
Stoc epuizat
| Built-in storage media | Yes |
|---|---|
| Time lapse mode | Yes |
| Internal storage capacity | 128 GB |
| Display | IPS |
| Charger | Yes |
| Battery capacity | 500 mAh |
| Interface type | Micro-USB |
| Self-adhesive tape | Yes |
| Audio recording | Yes |
| Cigar lighter adapter included | Yes |
| Holder | Yes |
| Main camera resolution | 2592 x 1944 pixels |
| Video loop recording | Yes |
| Main camera viewing angle | 145° |
| Main camera sensor | GC4653 |
| Main camera sensor resolution | 1440 MP |
| Languages support | English, Spanish, French, Japanese, Portuguese |
| Rezolutie camera auto | FullHD |
| Wi-Fi | Da |
| GPS | Nu |
| Night vision | Da |
| Asistenta Parcare: | Nu |
| Senzor G-shock | Da |
| BLUETOOTH | Yes |
| GPS (satellite) | No |
| Minimum aperture number | 2 |
| Built-in display | Yes |
| Display diagonal | 5.08 cm (2) |
| Maximum frame rate | 30 fps |
| Power source type | Battery, USB |
| Manual | Yes |
| Cables included | Micro-USB |
| Night mode | Yes |
| Product colour | Black, Ivory |
| Width | 77.2 mm |
| Depth | 72.2 mm |
| Operating temperature (T-T) | -10 – 60 °C |
| Height | 22 mm |
| HD type | Quad HD |
| Number of cameras | 1 |
| Producator | 7MAI |
| Garantie | 24 |
Nu există recenzii încă.