Camera auto DVR Garmin DashCam, tip afisaj LCD TFT QVGA color, dimensiune afisaj 5.1 cm, rezolutie afisaj 320 x 240 pixeli, autonomie pana la 30 de minute, rezolutia camerei 1440p cu un câmp de vizualizare de 180 grade, negru
Camere auto
Camera auto DVR GARMIN DASH CAM 67W, unghi de 180
Producator:
Garmin
Disponibilitate:
Stoc epuizat
2.129,99 lei
Stoc epuizat
| Built-in battery | Yes |
|---|---|
| HD-Ready | Yes |
| G-shock sensor | Yes |
| Interface type | Micro-USB |
| Main camera viewing angle | 180° |
| Rezolutie camera auto | 2k |
| Wi-Fi | Nu |
| GPS | Da |
| Night vision | N/A |
| Asistenta Parcare: | Nu |
| Senzor G-shock | Da |
| Display | TFT |
| Battery technology | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Compatible memory cards | MicroSD (TransFlash) |
| GPS (satellite) | Yes |
| Maximum frame rate | 60 fps |
| Height | 40 mm |
| Built-in display | Yes |
| Display diagonal | 5.08 cm (2) |
| Power source type | Battery, DC |
| Width | 56 mm |
| Weight | 57 g |
| Battery life | 30 min |
| Depth | 21 mm |
| HD type | Quad HD |
| Main camera resolution | 2160 x 1440 pixels |
| Display resolution (numeric) | 76800 pixels |
| Number of cameras | 1 |
| Producator | GARMIN |
| Garantie | 24 |
Nu există recenzii încă.