“3M Direct Attach SFP+ Cable for 10 Gigabit Connections SPEC: Up to 3 m Distance”
Cabluri periferice
"3M Direct Attach SFP+ Cable for 10 Gigabit Connections SPEC: Up
Producator:
Tp-link
Disponibilitate:
20 în stoc
217,99 lei 355,99 lei
20 în stoc
| Data transfer rate | 10 Gbit/s |
|---|---|
| Connector 1 gender | Male |
| Connector 2 gender | Male |
| Connector 1 | SFP+ |
| Connector 2 | SFP+ |
| InfiniBand protocol | Yes |
| Cable type | DAC |
| Pentru | Alimentare, Transfer date |
| Lungime | intre 1.1 si 3 metri |
| Conector 1 | SFP+ |
| Conector 2 | SFP+ |
| Culoare | Negru |
| Product colour | Black |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Operating temperature (T-T) | 0 – 70 °C |
| Package weight | 390 g |
| Package depth | 315 mm |
| Package height | 60 mm |
| Package width | 295 mm |
| Cable length | 3 m |
| Storage temperature (T-T) | -40 – 80 °C |
| Harmonized System (HS) code | 85447000 |
| Producator | TP-LINK |
| Garantie | 24 |
Nu există recenzii încă.